Cene → Lična higijena i kozmetika → BALZAM ZA KOSU SUPER BOOSTER MIMI 300ML
BALZAM ZA KOSU SUPER BOOSTER MIMI 300ML
Pakovanje 300 ml 5 prodavnica Barkod 8606032063383
329,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.099,97 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 419,97 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din399,99 din1.099,97 din/l
-
329,99 din399,99 din1.099,97 din/l
-
329,99 din399,99 din1.099,97 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 398,21 – 423,10 din398,21 din1.327,37 din/l+68,22 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta419,97 din1.399,90 din/l+89,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 399,99 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 399,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BALZAM VOLUME SUPER BOOSTER 300MLBB Trade
- CONDITIONER ORG MIMI VOLUM SB 300MLIdea, Mercator, Roda
- BALZAM ZA KOSU SUPER BOOSTER MIMI 300MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lBALZAM ZA KOSU GENO DI OL 500ML LCA
- Cash & Carry Plus199,99
- Fortuna Market199,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
+2 prodavnice399,98 din/l- −59 % po l
BALZAM ZA KOSU U SPREJU REPAIR SHINE OREA 400ML
- Univerexport179,99
- Senta Promet191,73
449,98 din/l
−59 % po lBALZAM ZA KOSU 93% PRIRODNI KOKOS POPART 440ML
- Sunce (Qvattro)%199,99
- Morava208,00
- Trnava Promet215,00
+11 prodavnica454,52 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−57%BALZAM ZA KOSU U SPREJU ULTIM.REPAIR GLISS 200ML
- Metro%289,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.445,00 din/l
−35%BALZAM ZA KOSU U SPREJU Q10 SCHAUMA 250ML
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Univerexport%234,99
- Cash & Carry Plus239,50
+22 prodavnice919,96 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU TOTAL REPAIR ELSEVE 200ML
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+21 prodavnica2.117,45 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU COLOR VIVE ELSEVE 200ML
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+21 prodavnica2.117,45 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU U SPREJU HYALURON PUMP ELSEVE 200ML
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−25%BALZAM ZA USNE ORIGINAL LABELLO 4.8G
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−14%BALZAM ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 200ML
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Podunavlje%349,99
- Univerexport%364,99
+22 prodavnice1.499,95 din/l
−23%BALZAM ZA KOSU U SPREJU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+20 prodavnica838,64 din/l











