Cene → Lična higijena i kozmetika → Balzam za Kosu u Spreju Dream Long Elseve 200 ml

Balzam za Kosu u Spreju Dream Long Elseve 200 ml
Najskuplje je 629,99 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
429,99 din537,94 din2.149,95 din/l
-
429,99 din537,94 din2.149,95 din/l
-
429,99 din537,94 din2.149,95 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula439,99 din2.199,95 din/l+10,00 din
-
444,99 din532,99 din2.224,95 din/l+15,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta445,00 din2.225,00 din/l+15,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta469,00 din2.345,00 din/l+39,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta469,90 din2.349,50 din/l+39,91 din
-
dm136 radnji u 48 mesta479,00 din2.395,00 din/l+49,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta479,00 din2.395,00 din/l+49,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta479,99 din2.399,95 din/l+50,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu489,99 din2.449,95 din/l+60,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik499,99 din2.499,95 din/l+70,00 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 499,99 din · Negotin499,99 din2.499,95 din/l+70,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68499,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36499,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu519,00 din2.595,00 din/l+89,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta519,99 din2.599,95 din/l+90,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta544,99 din2.724,95 din/l+115,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta544,99 din2.724,95 din/l+115,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta569,23 din2.846,15 din/l+139,24 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta569,99 din2.849,95 din/l+140,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 510,99 – 612,99 din576,99 din2.884,95 din/l+147,00 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta599,00 din2.995,00 din/l+169,01 din
-
629,99 din3.149,95 din/l+200,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro629,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac629,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača629,99 din
- Beograd · Metro, Zemun629,99 din
- Kragujevac · Metro629,99 din
- Niš · Metro629,99 din
- Novi Sad · Metro629,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Maxi · Lilly · Univerexport · Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 329,90 | 519,50 |
| 26.09.2026. | 329,90 | 519,50 |
| 01.09.2026. | 329,90 | 519,00 |
Promene cene
- Aksa 02.10. 539,00 → 599,00 din +11%
- Aleksandrović 30.09. 329,90 → 499,99 din +52%
- Univerexport 22.09. 565,15 → 576,99 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- L'Oreal Paris Elseve Dream Long Regenerator 200mlAksa
- ELSEVE REG.200ML DREAM LONGAleksandrović
- BALZAM ELSEVE DREAM LENGHT 200ML ESER O.Cash & Carry Plus
- L'ORÉAL ELSEVE Dream long balzam 200mldm
- ELS DREAM LENGHT ASH B200 ESERO LOREALEuro Ša M
- ELSEVE REGENE.DRE.LONG 200ml-193Europrom
- REGENERATOR LOREAL ELSEVE 200ML DREAM LONGFortuna Market
- BALZAM ELSEVE DREAM LENGTH 200MLIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−57 % po lBalzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l
−41 % po lBalzam za Kosu u Spreju sa Medom Biomelem 222 ml
- Mega Maxi%279,99
- Idea · Mercator · Roda%349,99
- Univerexport455,69
1.261,22 din/l
−24 % po lBalzam za Kosu u Spreju Hon&Propolis Garnier 200 ml
- Euro Ša M327,00
- Cash & Carry Plus329,99
- Trnava Promet343,00
+12 prodavnica1.635,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Balzam za Kosu u Spreju Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Univerexport%369,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.845,00 din/l
−35%Balzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l
−20%Balzam za Kosu u Spreju Hyaluron Pump Elseve 200 ml
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−25%Balzam za Usne Original Labello 4,8 g
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−20%Balzam za Kosu Total Repair Elseve 200 ml
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−20%Balzam za Kosu Color Vive Elseve 200 ml
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+20 prodavnica2.117,45 din/l
−32%Balzam za Kosu Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Lilly%349,99
- Maxi Online%349,99
- Podunavlje%349,99
+22 prodavnice1.749,95 din/l
−23%Balzam za Kosu u Spreju Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+20 prodavnica838,64 din/l




