Cene → Slatkiši i žitarice → Jaffa Napolitanke Čoko i Pomorandža 160 g

Jaffa Napolitanke Čoko i Pomorandža 160 g
Pakovanje 160 g 2 prodavnice Barkod 8600114005827
119,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
749,81 din/kg
Najskuplje je 125,00 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,97 din749,81 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta125,00 din781,25 din/kg+5,03 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 107,10 | 113,00 |
| 01.09.2026. | 107,10 | 113,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.JAFFA 160G COK.NARAN.Aleksandrović
- NAPOLITANKE JAFFA COKO I POMORANDZA 160GR JAFFAAroma
- NAPOL PREL JAFFA COKOLADA POMORANDZA 160GBB Trade
- JAFFA NAPOLITANKE COKO I POMORANDZA 160GEuro Ša M
- NAP.COKO NARANDZA 160G JAPrima
- JAFFA NAP.COKO NARANDZA160G14#Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−29 % po kgNapolitanke Čoko Narandža Jaffa 160 g
- Soulfood85,00
- RIČ%89,99
- VUM%99,90
+26 prodavnica531,25 din/kg
−44 % po kgNapolitanke Creme Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- RIČ%89,99
- Europrom%99,90
+38 prodavnica422,46 din/kg
−44 % po kgNapolitanke Šlag&Čokolada Jaffa 187 g
- Aksa79,00
- VUM%99,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −16%
Jaffa 160 g Napolitanke Limun Stix
- RIČ%89,99
- VUM99,90
- Mikromarket%104,99
+13 prodavnica562,44 din/kg 
Jaffa Napolitanke Nougat 160 g
- Šumadija Market104,00
- Senta Promet106,17
- Euro Ša M109,00
+7 prodavnica650,00 din/kg
Jaffa Napolitanke Tanane Salted Caramel 125 g
- Transkom 9497,00
- Aroma98,00
- BB Trade100,27
+5 prodavnica776,00 din/kg
−13%Jaffa Creme+kokos 187 g
- BB Trade%99,99
- Trlić109,00
- Transkom 94109,90
+3 prodavnice534,71 din/kg
−17%Jaffa Capucino 187 g
- Trlić99,90
- Aroma%99,99
- BB Trade%99,99
534,22 din/kg
Jaffa Napolitanke Švarcvald 160 g
- Transkom 94129,90
- Trlić134,00
- BB Trade140,97
811,88 din/kg
Jaffa Napolitanke White Creme 168 g
- Transkom 94129,90
- Trlić134,00
- Mikromarket135,00
773,21 din/kg
Jaffa Delisana Crna Rib-Bela Čok 135 g
- Sunce (Qvattro)84,99
- Trlić99,99
629,56 din/kg












