Cene → Alkoholna pića → VINO CRVENO ENTRECOTE 0.25L
VINO CRVENO ENTRECOTE 0.25L
Pakovanje 250 ml 1 prodavnica Barkod 3263280127486
299,00 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
1.196,00 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,00 din399,00 din1.196,00 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −37 % po l
VINO CRVENO VRANAC RUBIN 0.187L
- Šumadija Market140,00
- Trnava Promet142,00
- VUM149,99
+8 prodavnica748,66 din/l
−29 % po lVINO CRVENO 13 JUL VRANAC PROCORDE 0.187L
- Sunce (Qvattro)158,00
- Šumadija Market188,00
- Trlić219,90
+13 prodavnica844,92 din/l
−29 % po lVINO CRVENO ZDREPČEVA KRV ČOKA 0.187L
- Trnava Promet159,00
- Aleksandrović159,99
- Europrom179,90
+15 prodavnica850,27 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
VINO CRVENO KRATOŠIJA TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet455,00
- BB Trade469,97
- Sunce (Qvattro)479,99
+31 prodavnica455,00 din/l













