Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno 13 Jul Vranac Procorde 0,187 l

Vino Crveno 13 Jul Vranac Procorde 0,187 l
Pakovanje 187 ml 16 prodavnica Barkod 3899003003067
158,00 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
844,92 din/l
Najskuplje je 369,99 din, +134% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
158,00 din844,92 din/l
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd188,00 din1.005,35 din/l+30,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta219,90 din1.175,94 din/l+61,90 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta229,99 din1.229,89 din/l+71,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula249,99 din1.336,84 din/l+91,99 din
-
279,00 din1.491,98 din/l+121,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro279,00 din
- Beograd · Metro, Zemun279,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača279,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac279,00 din
- Kragujevac · Metro279,00 din
- Niš · Metro279,00 din
- Novi Sad · Metro279,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta279,99 din1.497,27 din/l+121,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta289,90 din1.550,27 din/l+131,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta299,97 din1.604,12 din/l+141,97 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad299,99 din1.604,22 din/l+141,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik309,99 din1.657,70 din/l+151,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta329,99 din1.764,65 din/l+171,99 din
-
339,99 din1.818,13 din/l+181,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta349,99 din1.871,60 din/l+191,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd359,99 din1.925,08 din/l+201,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta369,99 din1.978,56 din/l+211,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Maxi · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 158,00 | 294,94 |
| 24.09.2026. | 158,00 | 294,94 |
| 01.09.2026. | 158,00 | 299,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO VRANAC PRO CORDE 0,187LAman
- VINO CRVENO 13 JUL VRANAC PROCORDE 0.187LBB Trade
- VINO VRANAC PRO CORDE 187ml 13.JULICash & Carry Plus
- VINO VRANAC 13JUL PRO CORDE 0187L F71Fortuna Market
- VINO CRV VRH VRANAC PRO CORD 0,187LIdea, Mercator, Roda
- Vino crveno Pro Corde Plantaze 0.187lMaxi Online, Mega Maxi
- 0.187L PLANTAZE VRANAC-PROCORDMetro
- VINO VRANAC PRO CORDE 0.187 CRNOGORSKI 13.JULSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l





