Cene → Slatkiši i žitarice → Keks, vafl i kolači
Keks, vafl i kolači
1.856 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.

Keks Org Cantucc Badem 200 g Panduca
- Idea · Mercator · Roda522,00
2.610,00 din/kgKeks Holi Hip Mlečni 7/1 Ravanica
- Mercator · Roda200,00
- Idea205,99
28,57 din/komKore Rozen 430 g Bradić VP
- Idea · Mercator · Roda219,99
511,60 din/kg
−17%Čokolada Mlečna Keks 220 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda%250,00
1.136,36 din/kg
Piškote Dulcetti 400 g
- Idea · Mercator · Roda209,99
524,98 din/kg
−40%Čokolada Keks BNG 160 g Dorina
- Idea · Mercator · Roda%150,00
937,50 din/kg
−40%Čokolada Keks Uskrs 160 g Dorina
- Idea · Mercator · Roda%150,00
937,50 din/kg
Keks Nougatelli 175 g K PL Finesse
- Idea · Mercator · Roda199,99
1.142,80 din/kg
Keks Dolci Cereali Voće 250 g Dulcet
- Idea · Mercator · Roda159,99
639,96 din/kg
Vafl Prutići Kakao 250 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda189,99
759,96 din/kg
Vafl Prutići Lešnik 250 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda189,99
759,96 din/kg
Kroasan Vanila 50 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda39,99
799,80 din/kg
Kroasan Kakao 50 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda39,99
799,80 din/kg
Kroasan Kakao 5x50 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda189,99
759,96 din/kg
Mafin Kakao 2x30 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda49,99
833,17 din/kg
Mafin Vanila 2x30 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda49,99
833,17 din/kg
Biskvit Kakao 200 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda149,99
749,95 din/kg
Biskvit Kakao Punjenje 240 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda159,99
666,63 din/kg
Rolat Lešnik 200 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda129,99
649,95 din/kg
Rolat Kakao 200 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda129,99
649,95 din/kg
Keks Dolci Sugar Grains 350 g Dulcet
- Idea · Mercator · Roda184,99
528,54 din/kg
Keks Dolci Cantuccini 200 g Dulcetti
- Idea · Mercator · Roda194,99
974,95 din/kg
Keks Dolci Baci 350 g Dulcetti
- Idea · Mercator · Roda199,99
571,40 din/kg
Keks Soft Cookies 175 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda214,99
1.228,51 din/kg
Keks Sendvič Kakao 500 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda249,99
499,98 din/kg
−30%Keks Sendvič Vanila 500 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda%140,00
280,00 din/kg
Keks Brown Cookies 200 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda239,99
1.199,95 din/kg
Keks Choco Cookie Finesse 150 g
- Idea · Mercator · Roda179,99
1.199,93 din/kg
Keks Dolci Cereal Classic 250 g Dulc
- Idea · Mercator · Roda139,99
559,96 din/kg
Gingerbread Tamna 500 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda329,99
659,98 din/kg
Gingerbread Mleč 500 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda359,99
719,98 din/kg
−22%Biskvit Domino 125 g Special Moments
- Idea · Mercator · Roda%114,99
919,92 din/kgBiskvit Exquisit 200 g Special Momen
- Idea · Mercator · Roda279,99
1.399,95 din/kgBiskvit Panettone 500 g Special Mome
- Idea · Mercator · Roda599,99
1.199,98 din/kgVafl Jaje Kakao&Mleko 200 g SM
- Idea · Mercator · Roda179,99
899,95 din/kgVafl Jaje Jogurt&Limeta 200 g SM
- Idea · Mercator · Roda179,99
899,95 din/kg
Napolitanka Lešnik 700 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda269,99
385,70 din/kg
Napolitanka Kakao 700 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda269,99
385,70 din/kg
Čajni Kolutići 800 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda289,99
362,49 din/kg- −13%
Torta Limun 650 g Special Moments
- Idea · Mercator · Roda%449,99
692,29 din/kg 
Vafl Prutići Vanila 250 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda189,99
759,96 din/kg- −28%
Keks Win Cookies Badem 600 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda%399,99
666,65 din/kg
−28%Keks Win Cookies Lešnik 600 g Finess
- Idea · Mercator · Roda%399,99
666,65 din/kg
Keks Spekulas 200 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda309,99
1.549,95 din/kg
−23%Biskvit Panettone Classic 500 g SM
- Idea · Mercator · Roda%449,99
899,98 din/kg
−37%Biscuit Cream 170 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda%179,99
1.058,76 din/kg- −38%
Gingerbread Black&White 600 g Finess
- Idea · Mercator · Roda%269,99
449,98 din/kg
−42%Gingerbread Selection 600 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda%299,99
499,98 din/kg

