Cene → Slatkiši i žitarice → Biskvit Kakao 200 g Sunny

Biskvit Kakao 200 g Sunny
Pakovanje 200 g 3 prodavnice Barkod 3850334043931
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
749,95 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,99 din749,95 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta149,99 din749,95 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta149,99 din749,95 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 149,99 | 149,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 149,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −47 % po kg
Biskvit TAKO kakao preliv 150 g
- Aleksandrović59,99
- Trnava Promet66,00
399,93 din/kg
−11 % po kgBiskvit Kakao Punjenje 240 g Sunny
- Idea · Mercator · Roda159,99
666,63 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%Biskvit Jaffa 300 g
- Cash & Carry Plus219,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+31 prodavnica733,30 din/kg
−29%Biskvit Choco Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+32 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%Biskvit Desert Narandža Milka 147 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−21%Biskvit Jaffa 150 g
- Aksa95,00
- Aman%119,99
- Idea · Mercator · Roda%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%Biskvit Mlečni Barni 30 g
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−22%Biskvit Milk Choco Jaffa 158 g
- RIČ%124,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
+23 prodavnice791,08 din/kg
−24%Biskvit Čoko Moja Kravica 145 g
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- Sunce (Qvattro)%214,99
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
−13%Biskvit Cocoa O Lala 35 g
- Euro Ša M%32,90
- Trnava Promet35,00
- Podunavlje%37,99
+23 prodavnice940,00 din/kg












