Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Ostalo
Mleko, mlečni proizvodi i jaja: ostalo
116 proizvoda koji se prodaju u bar dve prodavnice. Prvo su oni koje ima najviše lanaca.
Dobro Jutro Slani sa Maslacem 250 g
- Trlić149,00
- Mikromarket159,00
596,00 din/kgSirnik 1000 g Kraljevo
- Trlić179,99
- Čutura199,99
179,99 din/kgSirnik 500 g Kraljevo
- Čutura99,99
- Trlić109,99
199,98 din/kgDoboš torta 1kg
- RIČ1.569,99
- Gomex1.699,99
1.569,99 din/kgKore za pitu 450g MUELLER
- RIČ119,99
- Šumadija Market146,90
266,64 din/kgDomaći kolači 1/1 posni Nona-produkt
- RIČ1.039,99
- Čutura1.099,99
1.039,99 din/kgBaklave 500g Nona-produkt
- RIČ564,99
- Čutura589,99
1.129,98 din/kgVanilice 350g Nona-produkt
- RIČ524,99
- Čutura549,99
1.499,97 din/kgBreskvice 300g Nona-produkt
- RIČ479,99
- Čutura499,99
1.599,97 din/kgReforma torta 400g Nona Product
- RIČ674,99
- Čutura699,99
1.687,48 din/kgGrilijas torta 400g Nona-produkt
- RIČ674,99
- Čutura699,99
1.687,48 din/kgSitni kolači 900g Nona-Produkt
- RIČ824,99
- Čutura899,99
916,66 din/kgSitni Kolači 450g Nona-Produkt
- RIČ419,99
- Čutura499,99
933,31 din/kgPivcici sa orasima 400gr Nona produkt
- RIČ479,99
- Čutura499,99
1.199,98 din/kgSapice Waflini 180g
- Aleksandrović99,99
- RIČ99,99
555,50 din/kgHrono kore 500g Pekara Zrno Dr&Laza
- RIČ159,99
- Čutura179,99
319,98 din/kgKore za pitu 500g Tarzan
- RIČ129,99
- Čutura149,99
259,98 din/kgTulumba mala 400g Mon Cherry
- RIČ349,99
- Čutura399,99
874,98 din/kgPrinces krofne 250g Mon Cherry
- RIČ349,99
- Čutura399,99
1.399,96 din/kgRuska kapa 250g Mon Cherry
- RIČ349,99
- Čutura399,99
1.399,96 din/kgEkler 300g Mon Cherry
- RIČ349,99
- Čutura399,99
1.166,63 din/kgRol baklava 400g Mon Cherry
- RIČ409,99
- Čutura449,99
1.024,98 din/kgGrčka baklava 400g Mon Cherry
- RIČ409,99
- Čutura449,99
1.024,98 din/kgFondan Beli 500 g Duga
- Tekijanka183,74
- VP Dima210,00
367,48 din/kg
Polmlek Perla sa Biljnom Mascu Silbo
- Podunavlje839,99
- Luki999,00
280,00 din/kg
−15%Čia Seme 100 g Kafatex
- Sunce (Qvattro)%109,99
- Metalac Market125,00
1.099,90 din/kg
Kore za Pitu i Gibanicu Bin 500 g
- Gomex189,99
- Podunavlje194,99
379,98 din/kgKore za Pitu Pons 500 g
- Gomex139,99
- Metalac Market150,00
279,98 din/kgHeljdine Kore Pekara As 500 g
- Gomex140,24
- Senta Promet149,53
280,48 din/kgKore za Pite 500 g
- Metalac Market135,00
- Gomex149,99
270,00 din/kgKUL sladoled razlicitih ukusa 65 ml/45g
- Mere34,90
- Svetofor34,90
536,92 din/l
Kornet Bianca vanila, 130ml
- Svetofor42,43
- Mere43,90
326,38 din/l
Zlatica za gibanicu, 1kg
- Svetofor242,90
- Mere244,90
242,90 din/kgPavlisimo Zlatica, 700 gr
- Mere198,90
- Svetofor199,90
284,14 din/kgHoreka krem, 1kg
- Svetofor175,68
- Mere186,90
175,68 din/kgFelisimo 900 gr
- Mere292,90
- Svetofor299,90
325,44 din/kgSladoled Lady, 2000ml
- Svetofor360,14
- Mere383,00
180,07 din/lSladoled Trijumf štapić, 90ml
- Svetofor51,15
- Mere54,00
568,33 din/l
DRINK ME! Šumsko voće, 330g
- Svetofor60,00
- Mere61,90
181,82 din/kg
Cherry Paprike Punjene Sirom 210 g Meggle
- Medius309,99
- Aman449,99
1.476,14 din/kg
Yoginos jagoda/breskva/marakuja 4x100 g SET
- Fortuna Market39,99
- Aman49,99
399,90 din/kg
Truffle mix praline MK6 ca.6kg
- Lidl699,90
- Europrom958,00
116,65 din/kg
Aiko Slatki Čili Sos 730 ml
- Cash & Carry Plus814,99
- Super Vero915,99
1.116,42 din/l
Brik Paradajz Tomatino 500 g Polimark
- Cash & Carry Plus69,99
- Gomex99,99
139,98 din/kgFelisimo Rnf Ml.Mihajlovic
- Cash & Carry Plus308,40
- Prima379,00
61,68 din/kg
Fetisimo 250 g Zlatica
- Cash & Carry Plus104,99
- Tekijanka125,51
419,96 din/kgFetisimo 500 g Ml.Mihajlovic
- Cash & Carry Plus219,99
- Tekijanka257,49
439,98 din/kg
Paradajz Pelat Pasta Reggia(Cubettato)400 g --U
- Aman149,99
- Euro Ša M191,00
374,98 din/kg
























