Цене → Слаткиши и житарице
Слаткиши и житарице
6.382 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

BOMBON KOMPRIMAT POMORANDZA 27gr VITAMINKA
- Cash & Carry Plus29,99
- Euro Ša M33,00
1.110,74 din/kgVAFEL STIXIS MLECNI KREM 250gr BENLIAN FOOD
- Cash & Carry Plus189,99
- Aman199,99
759,96 din/kg
TRUFLE FANTAZY ZLATNA HAMLET 150gr
- Cash & Carry Plus329,99
- Euro Ša M347,00
2.199,93 din/kg
TRUFLE FANTAZY CRVENA LESNIK HAMLET 150gr
- Cash & Carry Plus329,99
- Euro Ša M347,00
2.199,93 din/kg
BOMBONJERA HAMLET I LOVE YOU CRVENA 180gr
- Cash & Carry Plus419,99
- Senta Promet503,70
2.333,28 din/kgKARAMELA FRITT MIX 35gr
- Cash & Carry Plus24,99
- Transkom 9459,00
714,00 din/kgBISKVIT DIPPING CUP CASICA MACAK 3IN1 40gr
- Cash & Carry Plus99,99
- Šumadija Market135,00
2.499,75 din/kgKROASAN 7DAYS SUPERMAX COCOA VANILLA 110gr
- Cash & Carry Plus124,99
- Tekijanka159,99
1.136,27 din/kg
COKOLADA MILKA MILKINS STICKS 87,5gr
- Cash & Carry Plus176,00
- Medius234,44
2.011,43 din/kg
DOMACI TART SA KAJSIJOM 300G
- Cash & Carry Plus119,04
- Tekijanka224,51
396,80 din/kg
SLAG SPREJ GRANDESSERT PROFESSIONAL 700ml
- Cash & Carry Plus879,99
- Metro960,00
1.257,13 din/lBOMBONA GUMENA COLA EXPLOSION 10gr CHUPA CHUPS
- Cash & Carry Plus28,99
- Europrom34,90
2.899,00 din/kg
BOMBONE GUMENE SUM.JAGODA 100gr FINI
- Cash & Carry Plus134,99
- Fortuna Market159,99
1.349,90 din/kgBOMBONE PENASTE FINI MAGIC BOROVNICA 80gr
- Cash & Carry Plus124,99
- Medius136,84
1.562,38 din/kgBOMBON PERDO SOUR COLA BELTS 80gr
- Cash & Carry Plus64,99
- Medius99,78
812,38 din/kgMEDENJAK INTEGRALNI 150gr ONDINA
- Cash & Carry Plus74,99
- Šumadija Market87,00
499,93 din/kgMEDENJAK VELIKI 400gr ONDINA
- Cash & Carry Plus154,99
- Šumadija Market188,00
387,48 din/kg
MEDENJACI GLAZIRIRANI KAKAO 250gr
- Cash & Carry Plus149,99
- Tekijanka181,79
599,96 din/kgMUSLI VISNJA COKOLADA 200gr UNAC
- Cash & Carry Plus99,99
- Šumadija Market130,00
499,95 din/kg
SKROB KUKURUZNI 200gr UNAC
- Cash & Carry Plus49,99
- Euro Ša M59,00
249,95 din/kgKEKS MLEVENI 400gr KESA DRG PRODUCT
- Cash & Carry Plus74,99
- Fortuna Market79,99
187,48 din/kgSECER U PRAHU 250gr MALINA IMPEX
- Europrom59,90
- Cash & Carry Plus64,99
239,60 din/kgSUVO GROZDJE 100gr LILIPAK
- Cash & Carry Plus49,99
- ZAM69,90
499,90 din/kg
KEKS NUGAT 400gr MEDELA
- Cash & Carry Plus169,99
- Medius226,05
424,98 din/kg
BANANICA LEDENA 30gr STARK
- Cash & Carry Plus29,30
- Europrom29,90
976,67 din/kg
KREMASTA BANANICA - COKO NARANDZA 28gr STARK
- Cash & Carry Plus27,99
- Europrom32,90
999,64 din/kgVAFEL LINEA CHOCO MAX POSNI 160gr
- Cash & Carry Plus114,99
- Euro Ša M125,00
718,69 din/kgBLOK EURO 20gr TAKOVO
- Cash & Carry Plus16,99
- Šumadija Market22,00
849,50 din/kgDEKORACIJA ZA TORTU 18-5266,18-5268 JUPROM
- Cash & Carry Plus246,30
- Senta Promet308,00
SIMKA KREM KAKAO 720gr
- Cash & Carry Plus499,99
- Gomex540,67
694,43 din/kgMINJON KOCKA CRNA 500gr PVC RIM GROUP
- Cash & Carry Plus181,99
- Euro Ša M278,00
363,98 din/kg
KREM PREMIUM 13% LESNIK SIMKA 350gr
- Cash & Carry Plus299,99
- Mega Maxi440,99
857,11 din/kgMIX PERLICE 15gr ETERIKA
- Cash & Carry Plus29,99
- Medius39,99
1.999,33 din/kgPREHRAMBENA BOJA NARANDZASTA 3gr KESICA
- Cash & Carry Plus18,99
- Podunavlje24,99
6.330,00 din/kgPREHRAMBENA BOJA CRNA 3gr KESICA ETERIKA
- Cash & Carry Plus21,99
- Podunavlje24,99
7.330,00 din/kgPREHRAMBENA BOJA ROZA 3gr ETERIKA
- Cash & Carry Plus18,99
- Podunavlje24,99
6.330,00 din/kgLOPTICE SECERNE EKSTRUDIRANE 70gr
- Cash & Carry Plus129,99
- Euro Ša M160,00
1.857,00 din/kgPERLE I ZVEZDICE ROZE MIX 35gr ETERIKA
- Cash & Carry Plus169,99
- Medius189,99
4.856,86 din/kgORAH MLEVENI SA DODACIMA 200gr PRONTO
- Cash & Carry Plus199,99
- Aleksandrović229,99
999,95 din/kgMAK MLEVENI SA DODACIMA 200gr PRONTO
- Cash & Carry Plus149,99
- Aleksandrović189,99
749,95 din/kgSTAPIC SA KOKOSOM LINETTA 200gr PREST
- Cash & Carry Plus129,99
- Senta Promet149,99
649,95 din/kgRATLUK VANILA 400gr DUMIL
- Cash & Carry Plus170,49
- Medius223,56
426,23 din/kgRATLUK VANILA 200gr DUMIL
- Cash & Carry Plus94,99
- Medius118,96
474,95 din/kgBOMBONE KARAMELA MIX GOLD 1kg
- Cash & Carry Plus459,99
- Transkom 94489,00
459,99 din/kgKREM KONTESA 250gr STANIC NM
- Cash & Carry Plus119,99
- Transkom 94145,00
479,96 din/kgKEKS BELE SAPICE 12/1 450gr MRVICA
- Cash & Carry Plus154,99
- Euro Ša M216,00
344,42 din/kg
KEKS CHOCO OLA-LA COCOA 35gr PIONIR
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro615,60
999,71 din/kgKROASAN KAKAO PUNJENJE 50gr
- Cash & Carry Plus33,05
- Fortuna Market39,99
661,00 din/kg















