Cene → Slatkiši i žitarice → BANANICA LEDENA 30gr STARK

BANANICA LEDENA 30gr STARK
Pakovanje 30 g 2 prodavnice Barkod 8600939361474
29,30 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
976,67 din/kg
Najskuplje je 29,90 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
29,30 din976,67 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta29,90 din996,67 din/kg+0,60 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 29,30 | 29,60 |
| 19.09.2026. | 29,30 | 29,60 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BANANICA LEDENA 30gr STARKCash & Carry Plus
- BANANICA LEDENA 30G SOKO STARKEuroprom
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−13%BANANICA ČOKOLADNA ŠTARK 125G
- Metro119,00
- Cash & Carry Plus119,99
- Idea · Mercator · Roda%119,99
+31 prodavnica952,00 din/kg
−12%BANANICA ČOKOLADNA ŠTARK 400G
- Cash & Carry Plus349,99
- Idea · Mercator · Roda%359,99
- Fortuna Market369,99
+31 prodavnica874,98 din/kg
BANANICA ČOKOLADNA MALINA ŠTARK 28G
- Profi29,99
- Trnava Promet30,00
- Gomex30,84
+31 prodavnica1.071,07 din/kg
−32%BANANICA KISELA 28G ŠTARK
- Leon19,99
- Trnava Promet%23,00
- Idea · Mercator · Roda%25,99
+29 prodavnica713,93 din/kg
BANANICA ČOKOLADNA LEDENA ŠTARK 30G
- Super Vero27,99
- Trnava Promet28,00
- Aroma29,30
+30 prodavnica933,00 din/kg
BANANICA ČOKOLADNA SKROZ ČOKO ŠTARK 30G
- ZAM27,90
- Super Vero27,99
- Trnava Promet28,00
+30 prodavnica930,00 din/kg
−23%BANANICA ČOKOLADNA ŠTARK 25G
- Šumadija Market20,90
- Metro20,98
- Profi21,99
+29 prodavnica836,00 din/kg
BANANICA ČOKOLADNA NARANDŽA ŠTARK 28G
- Gomex29,94
- Profi29,99
- BB Trade30,51
+28 prodavnica1.069,29 din/kg










