Cene → Slatkiši i žitarice → Kroasan 7Days Supermax Cocoa Vanilla 110 g
Kroasan 7Days Supermax Cocoa Vanilla 110 g
Pakovanje 110 g 2 prodavnice Barkod 7622201389604
124,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.136,27 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
124,99 din1.136,27 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta159,99 din1.454,45 din/kg+35,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 124,99 | 142,49 |
| 01.09.2026. | 124,99 | 142,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROASAN 7DAYS SUPERMAX COCOA VANILLA 110grCash & Carry Plus
- KROASAN 7DAYS SUPERMAX COCOA VANILLA 110GTekijanka
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−28 % po kgKroasan Max Double Kakao Vanila 7Days 110 g
- Lidl%89,99
- VP Dima%119,90
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
+24 prodavnice818,09 din/kg
−12 % po kgKroasan Giga 7Days 150 g
- VP Dima%149,90
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)171,99
+21 prodavnica999,33 din/kg
−12 % po kgKroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl109,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica999,91 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Kroasan Max Kakao 7Days 110 g
- Lidl109,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
+29 prodavnica999,91 din/kg
−33%Kroasan Kakao 7Days 60 g
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Leon%59,99
- Prima%69,90
+30 prodavnica999,83 din/kg
−25%Kroasan Kakao Max 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+31 prodavnica1.123,75 din/kg
−9%Kroasan Vanila Milka 50 g
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet95,00
+30 prodavnica1.898,00 din/kg
−27%Kroasan Mini Kakao 7Days 185 g
- Lidl199,99
- VP Dima%209,90
- Cash & Carry Plus219,99
+30 prodavnica1.081,03 din/kg
−25%Kroasan Double Vanila Višnja 7Days 80 g
- Šumadija Market89,90
- Transkom 9489,90
- ZAM%89,90
+30 prodavnica1.123,75 din/kg
−24%Kroasan Čokolada Milka 50 g
- VP Dima%89,90
- Aman%89,99
- Medius%94,90
+30 prodavnica1.798,00 din/kg
Kroasan Mini Kakao 7Days 60 g
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Sunce (Qvattro)89,99
+29 prodavnica1.433,17 din/kg












