Цене → Слаткиши и житарице → Чоколаде
Чоколаде
1.107 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

Kinder Čokoladna Figura 110 g
- Senta Promet377,17
- ZAM379,90
- Euro Ša M385,00
+3 продавнице3.428,82 din/kg
Milka 300 g Strawberry
- Fortuna Market449,99
- Podunavlje459,99
- Aleksandrović479,99
+3 продавнице1.499,97 din/kg
Fontana Ledene Kocke Red 146 g Kraš
- Euro Ša M389,00
- Fortuna Market419,99
- Tekijanka464,22
+3 продавнице2.664,38 din/kg
Kinder Jaje Čoko 220 g
- Mikromarket1.789,00
- Idea · Mercator · Roda1.899,99
- Maxi · Mega Maxi2.199,00
8.131,82 din/kg
Kit Kat Chunky Double Choc 42 g
- Euro Ša M76,00
- Sunce (Qvattro)89,99
- Transkom 9499,00
+3 продавнице1.809,52 din/kgCipiripi Čoko Tabla 100 g
- Svetofor64,80
- Mere67,50
- Super Vero79,99
+3 продавнице648,00 din/kg
Čokolada Air Bela Karamela Roshen 80 g
- Cash & Carry Plus169,99
- Morava170,00
- Transkom 94189,00
+3 продавнице2.124,88 din/kg
−55%Zaini Čoko Jaje Tripack Paw Patrol Lol 60 g 24/1
- Idea · Mercator · Roda%170,00
- Euro Ša M332,00
- Aroma349,99
+1 продавница2.833,33 din/kg
Čokolada Fran Lešnik No Sug Add 80 g
- Šumadija Market318,00
- Prima360,00
- Roda408,99
+3 продавнице3.975,00 din/kg
Čokolada ML Rit Sport Crun Duo 218 g
- Lidl429,99
- Cash & Carry Plus719,99
- Idea · Mercator · Roda819,99
+1 продавница1.972,43 din/kg
Čokolada Crna Celi Badem 100 g Ritte
- Super Vero357,99
- Roda359,99
- Mercator364,99
+3 продавнице3.579,90 din/kg
Čoko Deda Mraz Mlečno Punj 45 g Heid
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go131,49
- Idea · Mercator · Roda209,99
2.922,00 din/kg
−15%Čokolada Kandi Tutti Frutti 80 g
- Cash & Carry Plus153,99
- Super Vero%172,99
- Šumadija Market197,00
+3 продавнице1.924,88 din/kgBombon Čoko Mint 90 g Evropa
- Cash & Carry Plus49,99
- Europrom69,90
- Medius69,99
+3 продавнице555,44 din/kg
−18%Čokolada Mini Peanut Knoppers 40 g
- Univerexport%98,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Aleksandrović109,99
+2 продавнице2.474,75 din/kg
−63%Čokolada Mlečna Extra Creamy Karamel Lindt 80 g
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Univerexport%419,99
- Aroma499,99
2.250,00 din/kg
−23%Čokolada Dark Protein NG 80 g Kandit
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Super Vero534,99
- Aksa589,00
4.999,88 din/kgČokolada Mlečna Šumsko Voće Zvečevo 253 g
- Metro329,00
- Trlić339,99
- Mikromarket359,99
+2 продавнице1.300,40 din/kg
Čokolada Mlečna Samo Ti Jagoda Zvečevo 250 g
- Metro329,00
- Trlić339,99
- Mikromarket359,99
+2 продавнице1.316,00 din/kg
Čokolada Mlečna Riža Mikado 75 g
- Senta Promet132,00
- BB Trade139,97
- Soulfood139,99
+2 продавнице1.760,00 din/kg
Proizvod na Bazi Mlečna Čokolada Coffe Duo Ritter 218 g
- Univerexport599,99
- Idea · Mercator · Roda819,99
- Super Vero827,99
2.752,25 din/kg
−60%Čokoladni Zeka Lindt 100 g
- Idea · Mercator · Roda%260,00
- Univerexport629,99
- VP Dima682,00
2.600,00 din/kg
Čokolada Mini Nugat i Karamela Super 40 g
- Cash & Carry Plus21,99
- Univerexport29,81
- Prima30,00
+2 продавнице549,75 din/kg
Čokolada Mini Cio Rio 30 g
- Cash & Carry Plus29,99
- Trnava Promet34,00
- RIČ34,99
+2 продавнице999,67 din/kg
Bombone Čokoladne Tiramisu Marsianka 500 g
- Trnava Promet333,00
- Trlić359,99
- Cash & Carry Plus400,00
+2 продавнице666,00 din/kg
Čokolada Mlečna sa Lešnicima Pobeda 80 g
- Cash & Carry Plus94,99
- Trnava Promet104,00
- Metro115,00
+2 продавнице1.187,38 din/kg
Bombone Čokoladne Jagoda Pure Love 500 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Medius349,86
- Čutura349,99
+2 продавнице639,98 din/kgČokolada Mlečna sa Lešnicima Pobeda 250 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- Univerexport279,99
- Šumadija Market291,00
+2 продавнице799,96 din/kg
Čokolada Mlečna Loacker 87 g
- Gomex313,50
- Idea · Mercator · Roda314,99
- Univerexport314,99
3.603,45 din/kg
−24%Čokoladno Jaje Rocher Ferero 212,5 g
- Aroma%1.299,99
- Mercator · Roda1.499,99
- Idea1.529,99
+1 продавница6.117,60 din/kg
Čokoladno Jaje Kinder Bueno 80 g
- Univerexport378,99
- Senta Promet385,00
- Euro Ša M388,00
+2 продавнице4.737,38 din/kg
Mix Kinder Proizvoda Ferero 201 g
- Europrom879,90
- Univerexport890,57
- Senta Promet923,55
+2 продавнице4.377,61 din/kg
Čokolada Mini Friends Cr Kinder 122 g
- Univerexport549,99
- Euro Ša M575,00
- Idea · Mercator · Roda609,99
4.508,11 din/kg
Čokolada Mlečna Srce Kinder 37 g
- Super Vero129,99
- Univerexport139,99
- Maxi · Mega Maxi180,99
+1 продавница3.513,24 din/kg
Čokoladno Jaje Osterhase Ferrero Rocher 70 g
- Euro Ša M423,00
- Idea · Mercator · Roda474,99
- Univerexport489,81
6.042,86 din/kg
Čokolada Galeb Premium Mlečna 100 g
- Idea · Mercator · Roda329,99
- Univerexport421,95
- RIČ425,00
3.299,90 din/kg
Čokolada Mlečna sa Igračkom Nelino 75 g
- Euro Ša M151,00
- Aksa169,00
- Sunce (Qvattro)169,99
+2 продавнице2.013,33 din/kg
Čokolada Mini Cups Kikiriki Rockfam 36 g
- Trnava Promet139,00
- BB Trade144,51
- Prima146,00
+2 продавнице3.861,11 din/kgČokolada Mlečna Crunchy Kokos 100 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Mere51,90
- Univerexport52,12
+2 продавнице499,90 din/kgČokolada Mlečna Crunchy Lešnik 100 g
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+2 продавнице519,00 din/kg
Kiki Plus 100 g Kraš
- Trlić119,99
- Medius161,09
- Gomex169,99
+2 продавнице1.199,90 din/kg
Tayas Orient Truffle Bolero Lešnik 275 G*12
- Soulfood299,99
- Trnava Promet420,00
- Cash & Carry Plus471,15
+2 продавнице1.090,87 din/kg
Tayas Orient Truffle Bolero Jagoda 275 G*12
- Soulfood299,99
- Cash & Carry Plus449,99
- VUM466,99
+2 продавнице1.090,87 din/kg
−32%Čokolada GALEB 80 g seckani lešnik Pionir
- Cash & Carry Plus129,99
- Medius%134,90
- Trnava Promet151,00
+2 продавнице1.624,88 din/kg
−33%Kandit NO GUILT PROTEIN mlečna čokolada 80g
- dm%299,00
- Idea · Mercator · Roda517,86
- Aksa589,00
3.737,50 din/kg
Baron Delicadore 200 g Čokolada Cherry
- Euro Ša M340,00
- Šumadija Market355,00
- Sunce (Qvattro)360,68
+2 продавнице1.700,00 din/kg
−30%Čok Figura Milka Xmas Friends 15 g
- Idea · Mercator · Roda%70,00
- Senta Promet72,10
- Trlić74,99
4.666,67 din/kg
Milka Strawberry 100 g
- Leon99,99
- Mikromarket109,00
- Trlić139,90
+2 продавнице999,90 din/kg






































