Cene → Slatkiši i žitarice → Milka Strawberry 100 g

Milka Strawberry 100 g
Pakovanje 100 g 5 prodavnica Barkod 7622210999368
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
999,90 din/kg
Najskuplje je 175,99 din, +76% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din999,90 din/kg
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din1.090,00 din/kg+9,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,90 din1.399,00 din/kg+39,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta144,00 din1.440,00 din/kg+44,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula175,99 din1.759,90 din/kg+76,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 99,99 | 139,90 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 139,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADA MILKA STRAWBERRY YOGHURT 100grCash & Carry Plus
- MILKA STRAWBERRY 100 GREuro Ša M
- COK.MILKA STRAW.YOGH.100GLeon
- MILKA STRAWBERRY 100GMikromarket
- MILKA JAGODA JOGURT 100gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Milka čokolada hazelnuts 80g
- Sunce (Qvattro)99,99
- Euro Ša M126,00
- Trnava Promet133,00
+33 prodavnice1.249,88 din/kg
−38%Milka Choco Dessert Raspberry 147 g
- Leon139,99
- Aman%149,99
- Šumadija Market159,90
+32 prodavnice952,31 din/kg
−35%Milka Strawberry Yoghurt 100 g
- Aksa115,00
- Aman%129,99
- Sunce (Qvattro)%129,99
+32 prodavnice1.150,00 din/kg
−10%Milka Choco Cow 120 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+31 prodavnica1.283,33 din/kg
−25%Milka Choco Dessert Chocolate Mousse
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
- Euro Ša M165,00
+22 prodavnice1.249,22 din/kg
−40%Milka Cream & Biscuit 100 g
- Aman%119,99
- Sunce (Qvattro)%119,99
- Euro Ša M147,00
+21 prodavnica1.199,90 din/kg
−35%Milka Bubbly White 95g
- Sunce (Qvattro)%119,99
- BB Trade122,97
- Aman%129,99
+20 prodavnica1.263,05 din/kg
−36%Milka Choco Mini Stars White 150 g
- Maxi%139,99
- Transkom 94159,90
- Sunce (Qvattro)159,99
+20 prodavnica933,27 din/kg







