Cene → Slatkiši i žitarice → *Cokolada GALEB 0080 seckani lesnik Pionir 25

*Cokolada GALEB 0080 seckani lesnik Pionir 25
Pakovanje 80 g 5 prodavnica Barkod 8602300233373
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.624,88 din/kg
Najskuplje je 209,99 din, +62% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din1.624,88 din/kg
-
134,90 din196,99 din1.686,25 din/kg+4,91 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta151,00 din1.887,50 din/kg+21,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu189,99 din2.374,88 din/kg+60,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta209,99 din2.624,88 din/kg+80,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 129,99 | 189,99 |
| 17.09.2026. | 129,99 | 189,99 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 174,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADA GALEB SECKANI LESNIK 80gr PIONIRCash & Carry Plus
- ČOKOLADA PIONIR GALEB LEŠNIK 80GGomex
- GALEB SECKANI LESNIK 80GRMedius
- Galeb seckani lesnik 80g #25RIČ
- *Cokolada GALEB 0080 seckani lesnik Pionir 25Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−57 % po kgAS TRADE OVSENA KASA COKOLADA LESNIK 64G
- Čutura45,00
- Sunce (Qvattro)%49,99
- Trnava Promet57,00
+5 prodavnica703,13 din/kg
−49 % po kg*Cokolada crunchy lesnik 0100 Pionir 36
- Trnava Promet83,00
- Aleksandrović89,99
- Šumadija Market98,00
+5 prodavnica830,00 din/kg
−38 % po kgCOKOLADA LESNIK RITTER SPORT 100G
- Leon99,99
- Lidl199,99
999,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 200G
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Univerexport%289,99
+38 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−30%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- ZAM%149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 90G
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- VUM%149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+36 prodavnica1.466,60 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−29%ČOKOLADA ZA JELO I KUVANJE MENAŽ 200G
- Tekijanka%279,99
- Aman%299,99
- Idea%299,99
+34 prodavnice1.399,95 din/kg


















