Цене → Кућна хемија
Кућна хемија
3.853 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
SPIN 460ml CHAMO&OLIVE
- Euro Ša M99,00
- Aleksandrović119,99
- Trlić149,90
215,22 din/lSPIN 460ml MARINE
- Euro Ša M106,00
- Transkom 94119,90
- Trlić149,90
230,43 din/lDUEL MIDNIGHT PASSION 1,9L
- Euro Ša M339,00
- Transkom 94369,90
- Trlić429,90
178,42 din/l
OMEKS.DUEL 2.6l SOFT COTTON
- Europrom379,90
- Sunce (Qvattro)382,99
- Trlić499,90
146,12 din/lDUEL OMEKSIVAC 1.9l
- Euro Ša M339,00
- Europrom390,00
- Trlić429,90
178,42 din/l
DUEL OMEKSIVAC PINK DIAMOND 1.6L
- Sunce (Qvattro)319,99
- Morava431,76
- Trlić469,99
199,99 din/lTAŠ UNIVERZALNO SREDSTVO ZA PODOVE PINK 1L
- Cash & Carry Plus289,99
- Euro Ša M299,00
- Trlić329,99
289,99 din/l
BOHOR PER SEMPRE 1800ml CONCENTRAT
- Aleksandrović239,90
- Cash & Carry Plus469,99
- Trlić529,99
133,28 din/l
BOHOR AZURE 2700ml
- Aleksandrović649,99
- Cash & Carry Plus799,99
- Trlić999,99
240,74 din/lDUEL OMEKSIVAC ADRIATIC SENSE 800ML
- RIČ269,99
- BB Trade289,97
- Trlić309,99
337,49 din/lSJAJNO DESTILOVANA VODA 1l
- Aleksandrović49,99
- Cash & Carry Plus54,99
- Trlić60,00
49,99 din/lSJAJNO DESTILOVANA VODA 5L FAMILY
- Cash & Carry Plus109,99
- Trlić159,99
- Aleksandrović179,99
22,00 din/lLINEA CASA TEC.ZA SUDOVE 5l
- Aleksandrović379,90
- Euro Ša M478,00
- Trlić569,99
75,98 din/lDEMINERALIZOVANA VODA 5l LINEA CASA
- Aleksandrović119,99
- Euro Ša M242,00
- Trlić269,99
24,00 din/lOMEKSIVAC LAVELLO 1l SUNNY PAS.
- Aleksandrović109,90
- Senta Promet186,63
- Trlić189,99
109,90 din/lCAMELIJA TECNOST ZA SUDOVE 0.5 l limun
- Mikromarket79,80
- Transkom 9489,00
- Trlić89,90
159,60 din/lAVAX SA PUMPICOM 1L TEHNO HEMIJA
- Cash & Carry Plus159,99
- VP Dima199,00
- Trlić209,99
159,99 din/lMANGO LIME AIRFRESH 400ml Lumap
- Euro Ša M129,00
- Aleksandrović139,90
- Trlić159,00
322,50 din/lWATEX DETERDZENT ROSE 3KG
- Senta Promet259,99
- Tekijanka275,38
- Trlić299,99
86,66 din/kgNAIRO LAVANDA OSVEZIVAC PROSTORA 100ML T
- Podunavlje289,99
- Europrom299,90
- Trlić299,99
2.899,90 din/lNAIRO VANILA CIMENT OSVEZIVAC PROSTORA 100ML T
- Podunavlje289,99
- Europrom299,90
- Trlić299,99
2.899,90 din/l
CILIT BANG ZA KUPATILO 750ML T
- Trlić349,99
- VUM399,99
- Morava455,84
466,65 din/lFINISH TABLETE ALLIN ONE 100/1
- Euro Ša M1.520,00
- Fortuna Market1.699,99
- Trlić1.699,99
15,20 din/komPERWOLL TECNI DETERDZENT 1000ML BALSAM
- VUM219,90
- Euro Ša M255,00
- Trlić429,99
219,90 din/lFRESH OSVEZIVAC 19ml MAGNOLIA
- Cash & Carry Plus269,99
- Trlić295,00
- Mikromarket365,00
14.210,00 din/l
ARIEL 1L REGULAR
- RIČ779,99
- Trlić849,99
- Aroma1.018,55
779,99 din/lARIEL CAPSULE 12/1 COLOR
- Sunce (Qvattro)499,99
- Euro Ša M565,00
- Trlić669,99
41,67 din/kom
COCCOLINO TIARE FLOWERS&RED FRUITS 0,925L
- Transkom 94329,00
- Aleksandrović329,99
- Trlić339,90
355,68 din/l
COCCOLINO BLUE SPLASH 1,8L
- Aleksandrović569,99
- Trlić599,00
- BB Trade704,36
316,66 din/lDOMESTOS GEL 750ml ORIGINAL PLAVI
- Fortuna Market229,99
- Aroma245,70
- Trlić299,99
306,65 din/l
PERSIL COMPACT 2KG EXPERT
- Aleksandrović599,99
- Trlić669,00
- BB Trade954,97
300,00 din/kgPERWOL COLOR 4 L
- Aleksandrović899,99
- VUM899,99
- Trlić1.249,99
225,00 din/lBREF WC 6xEFFECT power gel TOTAL 750ml
- Europrom199,90
- Prima239,00
- Trlić249,90
266,53 din/lBREF 6X EFFECT 750ML
- Europrom199,90
- Prima239,00
- Trlić249,00
266,53 din/l
BREF WC PINE 360ml
- Aleksandrović229,90
- Euro Ša M405,00
- Trlić459,00
638,61 din/l
MER CLIN JABUKA 750ml bez pumpice
- Aleksandrović129,90
- BB Trade234,97
- Trlić249,90
173,20 din/lMERIX GEL GORSKA SVEZINA 1L
- VUM269,99
- Transkom 94369,90
- Trlić419,00
269,99 din/l
PERSIL GEL 1L LAVANDA
- Aleksandrović399,90
- ZAM639,90
- Trlić739,90
399,90 din/l
PERSIL GEL 3L
- VUM954,99
- Transkom 941.599,00
- Trlić1.979,00
318,33 din/lMERIX COLOR 3l
- Aleksandrović799,99
- Trlić899,99
- Transkom 94999,90
266,66 din/l
PERSIL ACTIVE CLEAN 2kg
- Euro Ša M399,00
- Trlić789,00
- Senta Promet963,94
199,50 din/kg
MERIX BALI LOTUS&LILY 3kg
- Aleksandrović399,99
- Trlić569,99
- BB Trade694,97
133,33 din/kg
SILAN COOL FRESH 1450ml
- Aleksandrović319,99
- Trlić449,00
- BB Trade559,97
220,68 din/l
SILAN COOL FRESH 900ml
- Aleksandrović169,99
- Euro Ša M234,00
- Trlić299,99
212,49 din/lSILAN 1450ml FLORAL
- Aleksandrović319,99
- Trlić449,00
- Euro Ša M455,00
220,68 din/l
MERIX JORGOVAN 9kg+GRATIS KORPA
- Sunce (Qvattro)1.599,99
- Prima1.959,00
- Trlić2.099,99
177,78 din/kg
MERIX ORHIDEJA 9/1 100WL
- VUM1.299,99
- Aleksandrović1.799,99
- Trlić2.099,99
144,44 din/kg
PERSIL 7.2kg
- Gomex1.749,00
- Euro Ša M1.929,00
- Trlić2.299,00
242,92 din/kg




















