Цене → Кућна хемија
Кућна хемија
4.142 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.

MER POWER GEL JABUKA 900M
- Prima149,00
- Euro Ša M150,00
- Aleksandrović179,90
+1 продавница165,56 din/l
BREF POWER BL.EUCALIPT.50
- Aleksandrović149,90
- Euro Ša M155,00
- Senta Promet210,00
+1 продавница2.998,00 din/kgBREF DUO-ACTIV OCEAN 50ML
- Euro Ša M140,00
- Aleksandrović159,90
- Prima169,00
+1 продавница2.800,00 din/lBREF DUO-AKT.LEMON 2X50RE
- Aleksandrović199,99
- Euro Ša M204,00
- Transkom 94279,00
+1 продавница1.999,90 din/lSILAN JASMINE&LILY 925ML
- Euro Ša M176,00
- Aleksandrović189,90
- Europrom199,90
+1 продавница190,27 din/l
PERWOLL RENEW A.BLACK 900
- Aleksandrović259,99
- Prima269,50
- Transkom 94279,00
+1 продавница288,88 din/lPERWOLL RENEW A.BLACK 1.8
- Aleksandrović469,90
- Transkom 94529,90
- Prima719,00
+1 продавница261,06 din/l
PERWOLL RENEW&BLOSSOM 900
- Euro Ša M245,00
- Prima269,50
- Transkom 94329,90
+1 продавница272,22 din/l
PERSIL GEL REGULAR TEC.DET.2.43L 54WL
- Senta Promet1.306,14
- Euro Ša M1.380,00
- Aleksandrović1.499,99
+1 продавница537,51 din/l
PERSIL REGULAR 70WL
- Prima1.599,00
- Transkom 941.759,00
- Senta Promet2.260,35
+1 продавница253,81 din/kgpire krompir to 120gr pvc TO moravka prm
- Europrom69,90
- ZAM69,90
- Senta Promet89,90
+1 продавница582,50 din/kg
sok imuno energy 750ml marella natural
- Podunavlje449,99
- BB Trade469,97
- Aleksandrović499,99
+1 продавница599,99 din/linsekticid sprej protiv letecih ins.400ml dtl
- Senta Promet239,99
- BB Trade269,97
- Europrom299,90
+1 продавница599,98 din/l
SRED.ZA ČIŠĆENJE ARF CREAM NATURAL 400ML SAPONIA
- Aleksandrović189,99
- Metro226,99
- Fortuna Market229,99
+1 продавница474,98 din/l
−22%DETERDŽENT TEČNI FROSCH WOOL 1500ML W&M
- Idea%699,99
- Mercator%699,99
- Roda%699,99
+1 продавница466,66 din/lOMEKŠIVAČ ORNEL 16L CALMING
- Aleksandrović349,99
- VUM349,99
- Euro Ša M374,00
+1 продавница194,44 din/l
OMEKŠIVAČ SILAN 880ML FRESH SKY
- Aleksandrović169,99
- Euro Ša M234,00
- Europrom240,00
+1 продавница193,17 din/l
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE UNIVERZALNO VIR 1L
- Trnava Promet203,00
- Trlić249,90
- Univerexport335,50
203,00 din/l
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA I LAMINATA VIR 1L
- Trnava Promet277,00
- Trlić319,00
- Univerexport342,76
277,00 din/l
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE DRVENIH POVRŠINA VIR 250ML
- Trnava Promet209,00
- Trlić229,99
- Univerexport290,47
836,00 din/l
TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ ACTIVE SODA FROSCH 1.5L
- Trnava Promet737,00
- Univerexport933,99
- dm939,00
491,33 din/lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERFEKTA 4.31L
- Sunce (Qvattro)563,99
- Univerexport649,73
- Trlić669,99
130,86 din/l
OSVEŽIVAČ MIRISNA SVEĆA APPLE GLADE 129G
- Prima589,00
- Super Vero829,99
- Univerexport837,47
4.565,89 din/kg
DODATAK ZA SUŠILICU ZA VEŠ SPRING ECOEGG 40SUŠENJA
- Aksa2.345,00
- Aksa Premium2.999,00
- Univerexport3.170,57

OSVEŽIVAČ MIRISNA SVEĆA MOMS BAKING AIRWICK 185G
- Aroma851,10
- Prima1.226,00
- Univerexport1.373,40
4.600,54 din/kg
OSVEŽIVAČ DOPUNA SATEN&LJILJAN AIRWICK 19ML
- Euro Ša M342,00
- Senta Promet359,99
- Trlić399,99
18.000,00 din/l
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA PAVIMENT FELCE AZZURA 1L
- Sunce (Qvattro)211,99
- Univerexport344,78
- Super Vero373,99
211,99 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE FOREST FRUITS FAIRY 654ML
- Mega Maxi%339,99
- Univerexport%339,99
- Maxi Online389,99
519,86 din/l
DETERDŽENT ZA SUĐE MERCURY POME FAIRY 650ML
- Aleksandrović399,99
- Aroma501,50
- Univerexport511,99
615,37 din/lDETERDŽENT ZA SUĐE SUPER CLEAN 2L DOYPACK
- Euro Ša M56,00
- Svetofor118,15
- Univerexport139,78
28,00 din/l
WC OSVEŽIVAČ KORPICA RAM 1/1
- Senta Promet60,75
- Mikromarket62,00
- Univerexport83,68
- −21%
WC OSVEŽIVAČ DOPUNA DISC HIBIS HYPER.DUCK 2X36ML
- ZAM379,90
- Univerexport%439,99
- Super Vero534,99
5.276,39 din/l 
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA OX 750ML
- Cash & Carry Plus299,99
- Medius339,99
- Univerexport365,60
399,99 din/lSREDSTVO ZA OTKLANJANJE MRLJA EXPERT OX 250ML
- Cash & Carry Plus339,99
- Medius369,99
- Univerexport386,63
1.359,96 din/l
−20%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA TAŠ 750ML
- Univerexport%219,99
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić309,99
293,32 din/lDETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN DEFT 800ML
- Cash & Carry Plus129,99
- Univerexport171,71
- RIČ179,99
162,49 din/l
−40%DETERDŽENT ZA SUĐE DWL LEMON&LIME SPIN 1.2L
- Euro Ša M%179,90
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport%299,99
149,92 din/l
OSVEŽIVAČ U SPREJU VANILA LMX 300ML
- Euro Ša M160,00
- Prima162,00
- Univerexport178,01
533,33 din/l
DEMINERALIZOVANA VODA LAVAZZA 2L
- Aleksandrović59,90
- Univerexport81,99
- Aroma149,99
29,95 din/l
DEMINERALIZOVANA VODA LAVAZZA 5L
- Aleksandrović109,90
- Senta Promet140,69
- Univerexport148,99
21,98 din/lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT TOUCH LAVELLO 35ML
- Prima19,00
- Senta Promet24,90
- Univerexport25,90
542,86 din/lOMEKŠIVAČ ZA VEŠ SOFT LAVELLO 3L
- Aleksandrović279,99
- Univerexport282,99
- Prima342,00
93,33 din/l
KAPSULE ZA VEŠ COLOR INTENSIVE CARE REFRESH 40/1
- Svetofor649,90
- Univerexport669,99
- BB Trade699,97
16,25 din/kom
SREDSTVO ZA ODSTRANJIVANJE MRLJA CLENID 750ML
- Univerexport315,99
- Euro Ša M322,00
- Gomex406,35
421,32 din/l
−19%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR 120PR ARIEL 5.4L
- Super Vero%2.599,99
- Metro3.369,00
- Univerexport3.465,99
481,48 din/l
DETERDŽENT ZA SUĐE MAX POWER CHERRY FAIRY 730ML
- dm459,00
- Mega Maxi489,99
- Univerexport511,99
628,77 din/l
SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA JASMIN AJAX 1L
- Metalac Market229,00
- Trlić249,00
- Univerexport269,99
229,00 din/l
−44%GEL ZA MAŠINSKO PRANJE SUĐA ZEL.LIMUN FROSCH 650ML
- Lilly%669,99
- dm1.099,00
- Univerexport1.168,11
1.030,75 din/l

































