Цене → Кућна хемија
Кућна хемија
3.216 производа који се продају у бар две продавнице. Прво су они које има највише ланаца.
Sjajno tecni det. za pranje posudja jabuka 0.5l
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market79,00
- Aleksandrović84,99
+1 продавница129,98 din/lRubel Activ Fresh 4,5 kg 60Wl Kutija+merica
- Euro Ša M460,00
- VP Dima699,00
- Cash & Carry Plus824,99
+1 продавница102,22 din/kg- −64%
Magični Mop sa Samooceđivačem Perex
- Idea · Mercator · Roda%690,00
- VP Dima999,00
−40%Eliminator Mirisa sa Depo Kapsulama "Maginus"
- Mega Maxi%309,99
- dm355,00
- Super Vero%424,99
+1 продавница619,98 din/l
Parfem za Veš Spring 250 ml Lux "Maginus"
- dm295,00
- VP Dima383,00
- Super Vero429,99
+1 продавница1.180,00 din/l
−20%Sredstvo za Izbeljivanje Zavesa 80 g Dr Beckermann
- dm219,00
- Cash & Carry Plus259,99
- Super Vero%259,99
+1 продавница2.737,50 din/kg
Lenor Fresh Breeze Omeksivac 82 Pranja
- VP Dima499,00
- Fortuna Market599,99
- Cash & Carry Plus619,99
+1 продавница289,78 din/lTecnost Mag Limun 500 ml za Sudove
- Aleksandrović69,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Euro Ša M79,00
+1 продавница139,98 din/l- −36%
Odmašćivač Top 750 ml D&N Sani
- Idea · Mercator · Roda%100,00
- VP Dima170,00
133,33 din/l Tečni Deterdžent za Veš 5,65 l Frishe Wasche XXL
- Cash & Carry Plus479,99
- VP Dima499,00
- Mere499,90
+1 продавница84,95 din/l
Domestos Pine Fresh 750 ml 797
- Tekijanka229,99
- ZAM249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+1 продавница306,65 din/l
Finish Tablete 140/1 Classic
- Sunce (Qvattro)1.588,99
- Prima1.710,00
- Euro Ša M1.907,00
+1 продавница11,35 din/kom
Semana Bright Sky omekšivač 800ml
- dm279,00
- Fortuna Market349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+1 продавница348,75 din/l
Dr.Beckmann parfem za veš Fresh 250ml
- dm295,00
- Cash & Carry Plus359,98
- Super Vero429,99
+1 продавница1.180,00 din/l
Frosch baby sredstvo za higije.čiš.500ml
- Aksa · Aksa Premium305,00
- dm315,00
- Super Vero374,99
610,00 din/lMaramice Izbeljivanje Veša20/1 Heit
- dm399,00
- Idea · Mercator · Roda456,30
19,95 din/kom
Sveća Glade Mirisna Peone&Cherry
- Roda859,99
- Mercator872,99
- Idea911,99
+1 продавница
−53%Sveća Miris Van Cre Cook 129 g Glade
- Idea · Mercator · Roda%370,00
- dm879,00
2.868,22 din/kg
−50%Sveća Miris Van Cre Cook 224 g Glade
- Idea · Mercator · Roda%530,00
- dm%585,00
2.366,07 din/kg
Mirisni Štapići Vanilla 50 ml Glade
- dm749,00
- Idea · Mercator · Roda949,99
14.980,00 din/l
−27%Sveća Mirisna Glade Vanila W25 112 g
- Idea · Mercator · Roda%629,99
- dm879,00
5.624,91 din/kg
−33%Sveća Miris Vel Glade Van W25 204 g
- Idea · Mercator · Roda%799,99
- dm1.169,00
3.921,52 din/kg
−33%Sveća Miris Vel Glade Berr W25 204 g
- Idea · Mercator · Roda%799,99
- dm1.169,00
3.921,52 din/kg
−20%Yuco Izbeljivač 400 g
- Medius%369,90
- Cash & Carry Plus419,99
- dm479,00
+1 продавница924,75 din/kg
−33%Det Ariel Liquid Ext Clea 50w 2,25 l
- dm1.499,00
- Idea · Mercator · Roda%1.499,00
666,22 din/l
ARIEL COLOR tečni detergent za veš 3,6l
- Metro2.015,99
- dm2.399,00
- Maxi Online · Mega Maxi2.707,00
560,00 din/l
−49%Sred za Čiščenje Mašine K2r 2
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- dm299,00
125,00 din/kom
LOCTITE Super Bond Universal lepak 3g
- Lidl139,99
- Euro Ša M179,00
- dm189,00
+1 продавница46.663,33 din/kg
Maramice za Naočare 20/1 Clin
- dm149,00
- Roda309,99
- Mercator319,99
+1 продавница7,45 din/kom
−48%Hvatač Boja K2r Core 80/1
- dm699,00
- Idea · Mercator · Roda%749,99
8,74 din/kom
−42%Persil EXPERT SENSITIVE kapsule/veš 29/1
- Idea · Mercator · Roda%1.099,00
- dm1.899,00
37,90 din/komBrait WC Korpica 40 g Oceanic
- Cash & Carry Plus85,90
- Euro Ša M95,00
- Prima108,00
+1 продавница2.147,50 din/kg
Brait WC Korpica 40 g Pine
- Cash & Carry Plus89,99
- Medius89,99
- Euro Ša M95,00
+1 продавница2.249,75 din/kg
Airwick El.Ref.Frezija Jasmin(Bc)19 ml
- VUM369,99
- ZAM399,90
- Aleksandrović399,99
+1 продавница19.473,16 din/lHit Asepsol 1% 1 l
- Metalac Market85,00
- Europrom89,90
- ZAM89,90
+1 продавница85,00 din/lLumap Krpa Mikrofiber 3/1
- ZAM189,90
- Europrom219,90
- Luki269,00
+1 продавница63,30 din/komGood Line FM Osvezivac Vanila 260 ml
- Senta Promet169,99
- Prima180,00
- Europrom199,90
+1 продавница653,81 din/l
−46%Osv WC Rb Ocean 5x55 g Domestos
- Idea · Mercator · Roda%350,00
- ZAM549,90
1.272,73 din/kg
Krpa Za Staklo Fino Mikrofiber
- Metalac Market264,50
- Aleksandrović289,99
- Čutura339,99
+1 продавницаTablete za Vodokotlic Deft 50 g 2Color Forest
- Cash & Carry Plus94,72
- Euro Ša M104,00
- Aleksandrović109,99
+1 продавница1.894,40 din/kg
Gel LMX Prot Ubod Komar Krpelj 30 ml
- Idea · Mercator · Roda349,99
- Čutura429,99
11.666,33 din/l
Varikina 1 l Tehnohemija NNC
- Cash & Carry Plus109,99
- BB Trade114,97
- Euro Ša M122,00
+1 продавница109,99 din/l
−30%Kapsule za Ves Ariel Pods Mountain Spring 100 kom
- Maxi Online · Mega Maxi%2.399,00
- Čutura3.199,99
- Super Vero3.299,99
23,99 din/kom- −4%
Det Best Color & White 9 kg
- Idea · Mercator · Roda%770,00
- Luki999,00
85,56 din/kg Deterdzent Peros Matik Jasmin 4,5 kg
- Prima480,50
- Luki699,00
- Cash & Carry Plus899,99
+1 продавница106,78 din/kg
Persil Gel Lavander 1,98 l 44Wl
- Transkom 94999,90
- BB Trade1.152,54
- Senta Promet1.466,14
+1 продавница505,00 din/l
OMEKS SILAN AT LOTUS 1.1L 50wl
- Cash & Carry Plus279,99
- Luki349,00
- Prima499,00
+1 продавница254,54 din/l
Savex Caps Color Super 15
- Cash & Carry Plus619,99
- Šumadija Market634,00
- Sunce (Qvattro)649,99
+1 продавница41,33 din/kom





























