Cene → Kućna hemija → POMPA PODOPER BLUE WAVE 1L

POMPA PODOPER BLUE WAVE 1L
Pakovanje 1 l 5 prodavnica Barkod 8606015846675
177,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
177,00 din/l
Najskuplje je 249,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
177,00 din177,00 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta184,99 din184,99 din/l+7,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula195,90 din195,90 din/l+18,90 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 199,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik199,99 din199,99 din/l+22,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33199,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49199,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6199,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5199,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb199,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7199,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10199,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15199,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb199,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2199,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb199,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68199,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36199,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25199,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99199,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296199,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb199,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta249,00 din249,00 din/l+72,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 177,00 | 195,90 |
| 19.09.2026. | 177,00 | 195,90 |
| 01.09.2026. | 177,00 | 199,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- POMPA BLUE WAVE 1LAleksandrović
- SRED.ZA PODOVE POMPA BLUE WAVE 1LCash & Carry Plus
- POMPA APC MASTER BLUE WAVE SODA EFFECTEuro Ša M
- POMPA PODOPER BLUE WAVE 1LLuki
- POMPA ZA PODOVE BLUE WAVE 1LVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%POMPA ZA KUHINJU 500ML
- ZAM199,90
- VUM%199,99
- Europrom229,90
+10 prodavnica399,80 din/l
−23%POMPA KUPATILO 500ml PUMPICA
- VUM199,99
- Idea%200,00
- Mercator%200,00
+9 prodavnica399,98 din/l
−33%POMPA ODMASCIVAC 500ML PUMPICA
- Maxi Online%189,99
- VUM%199,99
- Euro Ša M221,00
+9 prodavnica379,98 din/l
−34%POMPA GLASS 750ML PUMPICA DIAMOND SHINE
- Maxi Online%139,99
- Mega Maxi%139,99
- Cash & Carry Plus155,99
+8 prodavnica186,65 din/l





