Cene → Akcijski katalozi → VUM
VUM: akcije ove nedelje
284 sniženja · 61 novo danas · 24 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
- −11%
NEO STIŠNJENA ŠUNKA
899,99 din799,00 din - −11%
NEO DELIKATES PILEĆE GRUDI
899,99 din799,00 din
−11%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 0,2L BRIK
44,99 din39,99 din199,95 din/l- −11%
Stapici Prima 0200 Stark 14
89,99 din79,99 din399,95 din/kg
−11%SIRCE TO! 1L
89,99 din79,99 din79,99 din/l- −11%
SREDSTVO ZA STAKLO HIT REFIL 750ML"PIRAMIDA"
89,99 din79,99 din106,65 din/l
−11%POMPA ODMASCIVAC 500ML PUMPICA
224,99 din199,99 din399,98 din/l
−11%POMPA ZA KUHINJU 500ML
224,99 din199,99 din399,98 din/l- −11%
TO FEFERONI 630G
224,99 din199,99 din317,44 din/kg - −11%
ORNEL CALMING 2400ML
449,99 din399,99 din166,66 din/l - −11%
ORNEL GOLDEN DREAM 2400ML
449,99 din399,99 din166,66 din/l
−11%ČAJNA KOBASICA SLAJS ZLATIBORAC 210G
369,99 din329,99 din1.571,38 din/kg
−11%KULEN SLAJS ZLATIBORAC 210G
369,99 din329,99 din1.571,38 din/kg
−11%+NECTAR VOCNE KAPI 2L JABUKA
151,00 din134,99 din67,50 din/l
−11%+NECTAR VOCNE KAPI 2L BRESKVA
151,00 din134,99 din67,50 din/l
−11%VOĆNI DEZERT JAB.BRESKVA BAN. + ŽIT. NUTRINO 100G
189,99 din169,90 din1.699,00 din/kg
−11%VOĆNI DEZERT JAB.BRES.JAG. MALINA NUTRINO 100G
189,99 din169,90 din1.699,00 din/kg
−11%VOĆNI DEZERT JAB.BANA.KEKS NUTRINO 100G
189,99 din169,90 din1.699,00 din/kg- −11%
LIMUN I KLASA
189,99 din169,99 din
−10%MLEKO ČOKOLADNO MLEKARA ŠABAC 200ML
49,99 din44,99 din224,95 din/l
−10%KEKS INTEGRALNI ČOKO OPTIMO O CAKE 115G
99,99 din89,99 din782,52 din/kg
−10%KEKS INTEGRALNI ČOKO VIŠNJA O CAKE 115G
99,99 din89,99 din782,52 din/kg
−10%ČIPS REBRASTI SLANI CHIPSY 140G
199,99 din179,99 din1.285,64 din/kg
−10%ČIPS REBRASTI HOT CHIPSY 130G
199,99 din179,99 din1.384,54 din/kg- −10%
Hrana za pse Astor govedina 1240
199,99 din179,99 din145,15 din/kg
−10%Hrana za pse Astor piletina 1240
199,99 din179,99 din145,15 din/kg- −10%
ASTOR DOG DIVLJAC 1240G
199,99 din179,99 din145,15 din/kg - −10%
ČAJNA KOBASICA SLAJS CARNEX 200G
299,99 din269,99 din1.349,95 din/kg
−10%KULEN SLAJS SPECIJAL CARNEX 200G
299,99 din269,99 din1.349,95 din/kg
−10%VOĆNI SOK LIFE NARANDŽA 100% 1L BRIK
299,99 din269,99 din269,99 din/l
−10%PASTA ZA ZUBE PRO EX PROF PROTECT ORAL-B 125ML
299,99 din269,99 din2.159,92 din/l- −10%
TO!PAPRIKA SALATA 560G
399,99 din359,99 din642,84 din/kg - −10%
NEOPLANTA DELIKATES FRUSTUK KOBASICA 100G
219,99 din199,00 din1.990,00 din/kg - −9%
NEOPLANTA DELIKATES BUDIMSKA KOBASICA 100G
229,99 din209,00 din2.090,00 din/kg - −9%
ND kulen 100g (slajs) #10 *Neoplanta*
229,99 din209,00 din2.090,00 din/kg
−9%PAŠTETA SA ŠUNKOM CARNEX 50G
54,99 din49,99 din999,80 din/kg
−9%SO MORSKA SITNA PAŠKA SO 1KG
109,99 din99,99 din99,99 din/kg- −9%
INTEGRALNI GRISINI 300GR CLASIK
164,99 din149,99 din499,97 din/kg
−9%T.DETER.DUEL 3,9L UNIVERZAL BEOHEMIJA
1.099,99 din999,99 din256,41 din/l- −9%
Bundle pack Duel TD Universal 3.9l NEW+mrežica za grudnjak
1.099,99 din999,99 din256,41 din/l
−9%DR MILK UNIKATOS MEKI SIR U SALAMURI 45%MM 450G/500G
339,99 din309,99 din619,98 din/kg
−9%DETERDŽENT ZA SUĐE POMEGRANATE FAIRY 900ML
349,99 din319,99 din355,54 din/l
−9%DETERDŽENT ZA SUĐE APPLE FAIRY 900ML
349,99 din319,99 din355,54 din/l
−9%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
349,99 din319,99 din355,54 din/l
−8%JOGURT VOĆNI ZOTT FRUIT 150G
59,99 din54,99 din366,60 din/kg
−8%ČOKOLADA MINI 2PACK MARS 70G
119,99 din109,99 din1.571,29 din/kg
−8%KEKS DOMAĆICA 230G
119,99 din109,99 din478,22 din/kg
−8%MLEKO ČOKOLADNO MOJA KRAVICA 2X250ML
119,99 din109,99 din219,98 din/l