Cene → Prerađeno voće i povrće → Majonez Delight Thomy 220 g

Majonez Delight Thomy 220 g
Pakovanje 220 g 18 prodavnica Barkod 7613036012805
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
727,23 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,99 din727,23 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta164,99 din749,95 din/kg+5,00 din
-
179,99 din240,99 din818,14 din/kg+20,00 din
-
179,99 din240,99 din818,14 din/kg+20,00 din
-
179,99 din240,99 din818,14 din/kg+20,00 din
-
Shop&Go akcija do 21.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 danaRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova179,99 din250,99 din818,14 din/kg+20,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta189,90 din863,18 din/kg+29,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta190,00 din863,64 din/kg+30,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu194,99 din886,32 din/kg+35,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta199,00 din904,55 din/kg+39,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 196,05 – 213,74 din199,00 din904,55 din/kg+39,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta199,99 din909,05 din/kg+40,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta199,99 din909,05 din/kg+40,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad229,99 din1.045,41 din/kg+70,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta234,99 din1.068,14 din/kg+75,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd242,99 din1.104,50 din/kg+83,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta242,99 din1.104,50 din/kg+83,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta249,99 din1.136,32 din/kg+90,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Univerexport · Roda · Mercator · Aman · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 159,99 | 199,99 |
| 02.10.2026. | 159,99 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 164,99 | 214,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MAJONEZ DELIGHT DOYPACK THOMY 220G NESTLE ADRIATICAman
- THOMY DELIGHT DOYPACK 220GEuro Ša M
- MAJONEZ THOMY LIGHT DOYPACK 220gEuroprom
- MAJONEZ DELIGHT DOJPAK 220G THOMYIdea, Mercator, Roda
- MAJONEZ DELIGHT THOMY 220GLeon, Univerexport
- Majonez Thomy Delight 220gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- majonez delight thomy 220g nestle neltPodunavlje
- Thomy delight majonez 220g NestleRIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Majonez Classic Dijamant 190 ml
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Transkom 9499,99
- Mere100,00
+20 prodavnica526,26 din/l
−23%Majonez Classic Dijamant 285 ml
- Leon143,99
- Univerexport%149,99
- Čutura%159,99
+20 prodavnica505,23 din/l
−38%Majonez Classic Dijamant 540 ml
- Čutura%199,99
- Europrom%249,90
- Transkom 94259,90
+20 prodavnica370,35 din/l
−41%Majonez Delikates Thomy 280 ml
- Leon153,99
- Podunavlje169,99
- Univerexport%169,99
+20 prodavnica549,96 din/l
Majonez Light Dijamant 268 g
- RIČ99,99
- Leon105,99
- VP Dima109,90
+19 prodavnica373,10 din/kg
−36%Majonez Delikates Dojpak 280 ml Polimark
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Univerexport%144,99
- Leon151,99
+17 prodavnica482,11 din/l
−26%Majonez Delikates Kesa Polimark 180 ml
- Leon%85,99
- Idea · Mercator · Roda%92,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%99,99
+13 prodavnica477,72 din/l
−8%Majonez Classic Dijamant 1000 ml
- Leon%369,99
- Transkom 94465,00
- VP Dima%469,90
+18 prodavnica369,99 din/l


