Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 12 novih danas · 77 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−58%Deterdžent za Veš White&Color 80 pr Ariel 6 kg
3.366,36 din1.400,00 din233,33 din/kg
−58%Sjaj za Mašinsko Pranje Suđa Briliant Somat 750 ml
719,99 din299,99 din399,99 din/l
−58%Sjaj Somat Rinser Lemon 750 ml
719,99 din299,99 din399,99 din/l
−58%Ulje Sun Carroten Spf0 50 ml Sar
432,00 din180,00 din3.600,00 din/l
−58%SYOSS Color 13-0 Ultra lightener
719,99 din300,00 din
−58%Boja za Kosu Syoss 13-5 Platinum Li
719,99 din300,00 din
−58%Konac za Zube Pro Expert Advanced 25m Oral B
479,99 din200,00 din
−58%Logex magična krpa u boji na kartonu
239,99 din100,00 din- −58%
Salvete 30 kom sa Licencom World Car
239,99 din100,00 din3,33 din/kom
−58%Serum Lice Konc Nat Care 30 ml Ziaja
670,35 din280,00 din9.333,33 din/l- −58%
Brijač Jednokratni Gillette Blue II
359,08 din150,00 din
−58%Osv Glade Sense&Sprj Johnson
1.149,00 din480,00 din
−58%AFRODITA depil krema 100ml HYDRA
669,99 din280,00 din2.800,00 din/l
−58%AFRODITA depil krema 100ml SENSITIVE
669,99 din280,00 din2.800,00 din/l
−58%Gliss Šampon Color Perfector 400 ml
669,99 din280,00 din700,00 din/l
−58%AFRODITA krema/depil face&bikini 50ml
669,99 din280,00 din5.600,00 din/l
−58%Pena za Kovrdžavu Kosu 150 ml Nivea
429,99 din180,00 din1.200,00 din/l
−58%Glade Winter Berries auto.dopuna 269ml
1.050,99 din440,00 din1.635,69 din/l- −58%
Brijač One Blade Qp2520/20 Philips
4.299,00 din1.800,00 din
−58%Rukavice Standard M Vileda
369,99 din155,00 din
−58%Dove Go Fresh 40 ml Deo Stick
644,49 din270,00 din6.750,00 din/l
−58%Dove Gel za Tuš D.Nour.250 ml
524,52 din220,00 din880,00 din/l
−58%Sred Sun Kinde 50+lf Spr 200 ml Lad
2.025,00 din850,00 din4.250,00 din/l
−58%Serum za Kosu Night Elixir Aqua Revive Gliss 100 ml
999,99 din420,00 din4.200,00 din/l
−58%Glade Festive Berry Kiss sprej 300ml
499,99 din210,00 din700,00 din/l
−58%Finish Gel Aio Regular 650 ml
1.116,72 din470,00 din723,08 din/l
−58%Konzervans 5 g C 6/1
189,99 din79,99 din2.666,33 din/kg
−58%Šampon za Kosu Men Anti Dandruff Schauma 400 ml
475,02 din200,00 din500,00 din/l
−58%Šampon za Kosu Men Sports Schauma 400 ml
475,02 din200,00 din500,00 din/l
−58%Schauma Šampon Green Apple & Nettle 400 ml
475,02 din200,00 din500,00 din/l
−58%Osveživač Dopuna Mikrosprej Marine Glade 10 ml
735,99 din310,00 din31.000,00 din/l
−58%Osveživač Dopuna Mikrosprej Relaxing Zen Glade 10 ml
735,99 din310,00 din31.000,00 din/l
−58%Losion za Telo Olive Oil Nivea 400 ml
830,82 din350,00 din875,00 din/l- −58%
AFRODITA NAILCARE odstranjivač zanoktica
830,40 din350,00 din23.333,33 din/l
−58%Kaša Ovsena Kokos&Čokolada Boom Box 60 g
82,99 din35,00 din583,33 din/kg
−58%BB ovsena kaša brusnica-chia 60g Atlantic
82,99 din35,00 din583,33 din/kg
−58%Boom Box ovsena granola orašasti plodovi 60g
82,99 din35,00 din583,33 din/kg
−58%Deterdžent za Veš Savex 2In1 Fresh 2 kg
899,99 din380,00 din190,00 din/kg
−58%Tretman 7 Sec Oil Nutrit 200 ml Gli
899,99 din380,00 din1.900,00 din/l
−58%Pasta za Zube Premium White&Bright Vademecum 75 ml
331,56 din140,00 din1.866,67 din/l
−58%Krema za Lice Hyaluronic Rose Garnier 50 ml
826,62 din350,00 din7.000,00 din/l
−58%Brijač Wil Xtreme3 Hybrid+dop 5In1
660,66 din280,00 din- −58%
TP Big 3Sl 3/1 Ultra
188,70 din80,00 din26,67 din/kom
−58%Set Dove Fresh Gentle Kutija Sg+deo
1.179,00 din500,00 din
−58%Elode Set So Lovely Edp+bl 100 ml
1.179,00 din500,00 din5.000,00 din/l
−58%Prašak za Pranje Veša Ariel 8,25 kg
3.296,22 din1.400,00 din169,70 din/kg
−57%Čokoladna Figura Santa Kit Kat 29 g
199,99 din85,00 din2.931,03 din/kg
−57%Det Persil 5,4 Kg+kaps 13/1+korpa
3.984,43 din1.700,00 din314,81 din/kg