Cene → Alkoholna pića → Vino Burgundac Beli 0,75 l Drašković

Vino Burgundac Beli 0,75 l Drašković
Pakovanje 750 ml 8 prodavnica Barkod 8600107051008
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
599,99 din/l
Najskuplje je 1.049,90 din, +133% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
449,99 din599,99 din/l
-
480,00 din1.049,99 din640,00 din/l+30,01 din
-
480,00 din1.069,99 din640,00 din/l+30,01 din
-
480,00 din1.119,99 din640,00 din/l+30,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta589,99 din786,65 din/l+140,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta799,00 din1.065,33 din/l+349,01 din
-
900,00 din1.200,00 din/l+450,01 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro900,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača900,00 din
- Beograd · Metro, Zemun900,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac900,00 din
- Kragujevac · Metro900,00 din
- Niš · Metro900,00 din
- Novi Sad · Metro900,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta1.049,90 din1.399,87 din/l+599,91 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 449,99 | 1.049,90 |
| 24.09.2026. | 449,99 | 1.049,90 |
| 01.09.2026. | 589,99 | 1.049,90 |
Promene cene
- Cash & Carry Plus 25.09. 899,99 → 449,99 din -50%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO BURGUNDAC BELI 0.75L DRASKOVICCash & Carry Plus
- VINO BURGUNDAC BELI 0,75L DRAŠKOVIĆIdea, Mercator, Roda
- 0.75L DRASKOVIC BURGUNDAC BELI-STAND.-VAR.Metro
- VINO BURGUNDAC BELI 0.75 VINARIJA DRASKOVICSenta Promet
- DRASKOVIC BURGUNDAC BELI 0.75LSoulfood
- VINO BELO BURGUNDAC DRAŠKOVIĆ 0.75LUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l









