Cene → Lična higijena i kozmetika → BALZAM ZA KOSU FRU H FOOD PINEAPPLE LOREAL 350ML

BALZAM ZA KOSU FRU H FOOD PINEAPPLE LOREAL 350ML
Pakovanje 350 ml 6 prodavnica Barkod 3600542528177
320,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
914,29 din/l
Najskuplje je 726,99 din, +127% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
320,00 din697,99 din914,29 din/l
-
320,00 din697,99 din914,29 din/l
-
320,00 din697,99 din914,29 din/l
-
589,99 din694,99 din1.685,69 din/l+269,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 718,99 – 763,99 din718,99 din2.054,26 din/l+398,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta726,99 din2.077,11 din/l+406,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 694,99 | 697,99 |
| 01.09.2026. | 694,99 | 697,99 |
Promene cene
- Univerexport 22.09. 704,62 → 718,99 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BALZAM FRU H FOOD PINEAPPLE 350MLIdea, Mercator, Roda
- Balzam ananas Fructis 350mlMega Maxi
- BALZAM ZA KOSU FRUCTIS HAIR FOOD PINEAPPLE 350ML GARNIERSuper Vero
- BALZAM ZA KOSU FRU H FOOD PINEAPPLE LOREAL 350MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lBALZAM ZA KOSU FITOGAL 500ML FITOGAL
- Aleksandrović169,90
- Metalac Market279,00
- Aman289,99
+2 prodavnice339,80 din/l
−58 % po lBALZAM ZA KOSU TOP KONCENTROVAN POPART 500ML
- Idea%189,99
- Mercator%189,99
- Roda%189,99
+18 prodavnica379,98 din/l- −51 % po l
BALZAM ZA KOSU U SPREJU REPAIR SHINE OREA 400ML
- Aleksandrović179,99
- Univerexport179,99
- Senta Promet191,73
449,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−57%BALZAM ZA KOSU U SPREJU ULTIM.REPAIR GLISS 200ML
- Metro%289,00
- Aleksandrović339,90
- Fortuna Market%369,99
+30 prodavnica1.445,00 din/l
−35%BALZAM ZA KOSU U SPREJU Q10 SCHAUMA 250ML
- Idea%229,99
- Mercator%229,99
- Roda%229,99
+24 prodavnice919,96 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU TOTAL REPAIR ELSEVE 200ML
- Aleksandrović329,90
- Lidl423,49
- dm429,00
+24 prodavnice1.649,50 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU COLOR VIVE ELSEVE 200ML
- Aleksandrović329,90
- Lidl423,49
- dm429,00
+23 prodavnice1.649,50 din/l
−10%BALZAM ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 200ML
- Aleksandrović289,90
- Podunavlje%349,99
- Sunce (Qvattro)349,99
+23 prodavnice1.449,50 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU U SPREJU HYALURON PUMP ELSEVE 200ML
- dm429,00
- Idea%429,99
- Mercator%429,99
+22 prodavnice2.145,00 din/l
−25%BALZAM ZA USNE ORIGINAL LABELLO 4.8G
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−23%BALZAM ZA KOSU U SPREJU KERATIN SYOSS 440ML
- Aleksandrović339,90
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
+21 prodavnica772,50 din/l













