Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.782 sniženja · 0 novih danas · 37 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−30%BRISAČ PODA MOP PAMUK DRŠKA DAX
199,99 din140,00 din
−30%ČOKOLADNA FIGURA DEDA MRAZ LABUDOVIĆ 40G
99,99 din70,00 din1.750,00 din/kg
−30%ČOKOLADA MINI CRNI KEKS ETI 50G
99,99 din70,00 din1.400,00 din/kg
−30%ČOK FIGURA MILKA XMAS FRIENDS 15G
99,99 din70,00 din4.666,67 din/kg
−30%BRISAČ PODA MOP PAMUK REFIL DAX
99,99 din70,00 din
−30%Carefree Dnevni Ulošci Cotton Fresh 20Kom
285,66 din200,00 din10,00 din/kom- −30%
ČOKOLADA MINI WAFER CHOCO TAKE 30G
49,99 din35,00 din1.166,67 din/kg
−30%ŠAMPON H&S MENTHOL 500ML
785,49 din550,00 din1.100,00 din/l
−30%VINO CRVENO ERGO TEMET 0,75L
4.569,99 din3.200,00 din4.266,67 din/l
−30%GEL ZA TUŠIRANJE CREME CARE NIVEA 750ML
928,23 din649,99 din866,65 din/l
−30%Gel za tusiranje NIVEA 0750 diamond touch
928,23 din649,99 din866,65 din/l- −30%
VINO CRNO BERMET 0.5L KUT P.G. MIL
1.855,99 din1.300,00 din2.600,00 din/l
−30%ABBRONZARE losion 200ml SPF50
1.499,00 din1.050,00 din5.250,00 din/l
−30%UBRUS 2SL ŽUTI PERFEX 2/1
99,92 din70,00 din35,00 din/kom
−30%NAMAZ PISTAĆI PUTER 180G WELL
1.969,00 din1.380,00 din7.666,67 din/kg- −30%
BRIJAC GILLETTE MACH 3 1/1
998,68 din700,00 din
−30%NIVEA BW INVISIBLE AUTHENTIC DEO SPREJ 150ML
641,70 din449,99 din2.999,93 din/l
−30%DEO SPREJ MEN B&W INVISIBLE EPIC NIGHT NIVEA 150ML
641,68 din449,99 din2.999,93 din/l
−30%WHISKEY SHANKY'S WHIP 0.7L
3.849,99 din2.699,99 din3.857,13 din/l
−30%OSVEŽIVAČ ZA GARDAROBU 3/1 CHICCO
641,55 din450,00 din150,00 din/kom
−30%VINO GALATHEO ROSSO 0,75L
669,99 din469,99 din626,65 din/l
−30%VINO BELO GALATHEO BIANCO 0,75L
669,99 din469,99 din626,65 din/l
−30%PASTA ZA ZUBE CARIES ELMEX 75ML
569,99 din399,99 din5.333,20 din/l
−30%GEL TUŠ BLACK DENIM 400ML
469,99 din329,99 din824,98 din/l
−30%PELENE VIOLETA DC AIR DRY 3 MIDI 4-9KG 66/1
1.849,00 din1.299,00 din19,68 din/kom
−30%PELENE DC 2 76/1 MINI VIOLETA
1.849,00 din1.299,00 din17,09 din/kom
−30%KREMA NIVEA 75ML
313,09 din219,99 din2.933,20 din/l
−30%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 500G
369,99 din259,99 din519,98 din/kg
−30%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ SENSITIVE BOHOR 850ML
369,99 din259,99 din305,87 din/l
−30%KREMA ZA RUKE VASELINE 75ML
369,99 din259,99 din3.466,53 din/l
−30%WC OSVEŽIVAČ PINE BREF 2X50G
369,99 din259,99 din2.599,90 din/kg
−30%HEITMANN hvatač boja 20/1
398,43 din279,99 din14,00 din/kom
−30%DETERDŽENT ZA SUĐE EXTRA PLUS CITRUS FAIRY 900ML
497,94 din350,00 din388,89 din/l
−30%PELENE VIOLETA DC AIR DRY 5 JUNIOR 11-25KG 52/1
1.989,99 din1.399,00 din26,90 din/kom
−30%PELENE DC 4 60/1 MAXI VIOLETA
1.989,99 din1.399,00 din23,32 din/kom
−30%PELENE DC 6 48/1 JUNIOR VIOLETA
1.989,99 din1.399,00 din29,15 din/kom
−30%LOSION ZA ZATEZANJE TELA Q10 NIVEA 400ML
1.137,88 din799,99 din1.999,98 din/l
−30%BRIJAČ MUŠKI BLUE3 PLUS GILLETTE 6/1
810,73 din569,99 din95,00 din/kom
−30%WC OSVEŽIVAČ CHLORINE BREF 3X50G
639,99 din449,99 din2.999,93 din/kg
−30%WC OSV BREF DELUXE BOUQUET 3X50G
639,99 din449,99 din2.999,93 din/kg
−30%OM ZA BEBE CHANTECLAI VERT EKO 1.2L
639,99 din449,99 din374,99 din/l
−30%VISKI SINGLETON 0.7L
6.399,99 din4.500,00 din6.428,57 din/l
−30%BRIJAČ ŽENSKI SENSITIVE ROZI VENUS 3/1
924,34 din650,00 din216,67 din/kom- −30%
LENOR SPRING AW 1250ML
525,99 din370,00 din296,00 din/l
−30%KOLOR ŠAMPON 300 TAMNO SMEĐA POPART
397,99 din279,99 din
−30%KOLOR ŠAMPON 100 MAGIČNO CRNA POPART
397,99 din279,99 din
−30%KOLOR ŠAMPON 500 PRIRODNO SVETLO SMEĐA POPART
397,99 din279,99 din
−30%KOLOR ŠAMPON 530 ČOKOLADA POPART
397,99 din279,99 din