Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−30%Pena za Brijanje Sensitive Gillette 200 Ml+100 ml
373,11 din260,00 din866,67 din/l
−30%Sok Gusto Ananas 0,2 l STNP Knjaz Mi
100,45 din70,00 din350,00 din/l
−30%Ulošci Dnevni Extra Long Libresse 24/1
329,99 din229,99 din9,58 din/kom
−30%Sapun Tečni Antibakterijski Classic Dr Plant 500 ml
329,99 din229,99 din459,98 din/l
−30%Hvatač Boja 10/1 K2r Henkel
329,99 din229,99 din23,00 din/kom
−30%Sapun Tečni Dopuna Orchid&Milk Palmolive 500 ml
659,99 din459,99 din919,98 din/l
−30%Hrana Mačke Pil Zec Gov 1,5 kg Moksi
659,99 din460,00 din306,67 din/kg
−30%Brijac Venus Hybrid H+9
831,76 din580,00 din
−30%Gel za Tuširanje Orhideja Tdo 250 ml
429,99 din299,99 din1.199,96 din/l
−30%Gel za Tuširanje Vizantija Tdo 250 ml
429,99 din299,99 din1.199,96 din/l
−30%Gel za Tuširanje Persian Dream Tdo 250 ml
429,99 din299,99 din1.199,96 din/l
−30%WC Osveživač Deluxe Magnolia Bref 2x50 g
429,99 din299,99 din2.999,90 din/kg
−30%WC Osveživač Wellness Harmony Bref 2x50 g
429,99 din299,99 din2.999,90 din/kg
−30%WC Osveživač Chlorine Bref 2x50 g
429,99 din299,99 din2.999,90 din/kg
−30%WC Osveživač Eucalyptus Bref 2x50 g
429,99 din299,99 din2.999,90 din/kg
−30%Bref Briliant Gel Artic Ocean 2x42 g
429,99 din299,99 din3.571,31 din/kg
−30%Bref deLUXE Midnight B. wc osveživač 2/1
429,99 din299,99 din2.999,90 din/kg
−30%Gel za Tusiranje Tesori Doriente Fiore Del Dragone 250 ml
429,99 din299,99 din1.199,96 din/l
−30%Vino Crv Chemin Des Papes 0,75 l
859,99 din600,00 din800,00 din/l
−30%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
616,17 din429,99 din573,32 din/l
−30%Balzam Posle Brijanja Sensitive Nivea 100 ml
1.146,27 din799,99 din7.999,90 din/l
−30%Gel za Tuširanje Narandža Ziaja 500 ml
529,99 din369,99 din739,98 din/l
−30%Gel za tusiranje ZIAJA 0500 olive oil
529,99 din369,99 din739,98 din/l
−30%Somat EXCELL.5in1 Gel za sudomaši. 540ml
1.289,00 din899,99 din1.666,65 din/l
−30%Dehrana Org Bezml Pirinač 200 g Huma
644,28 din450,00 din2.250,00 din/kg- −30%
Sok Go G Breskva Godži 100% 750 ml F
272,01 din190,00 din253,33 din/l
−30%Johnson Baby Tečni Sapun Za Ruke Pure 300Ml
500,94 din350,00 din1.166,67 din/l
−30%Osv Bref Color Aktiv Eucalypt 5x50 g
929,99 din649,99 din2.599,96 din/kg
−30%NIVEA tuš/piling kremasti 200ml
615,16 din429,99 din2.149,95 din/l- −30%
Maska Repair 250 ml O Botanic
1.359,00 din949,99 din3.799,96 din/l - −30%
Maska Protiv Peruti 250 ml O Botanic
1.359,00 din949,99 din3.799,96 din/l
−30%Sredstvo za Čišćenje Poda Green Ajax 1,5 l
539,00 din376,99 din251,33 din/l
−30%Pasta za Zube Pro 3Dw Arcitc Fresh Oral-B 75 ml
371,70 din259,99 din3.466,53 din/l- −30%
WC Gel Proactive 700 ml Glanz
171,49 din120,00 din171,43 din/l
−30%Krema Regener Karotin 50 ml Afrodita
1.499,00 din1.049,00 din20.980,00 din/l
−30%Krema za Lice Grapes 50 ml Afrodita
1.499,00 din1.049,00 din20.980,00 din/l- −30%
Šampon H&S Captain 800 ml
1.499,00 din1.049,00 din1.311,25 din/l
−30%Sunđer Krpa Top Star 2/1
99,99 din69,99 din35,00 din/kom
−30%Čips Rebrasti Chili Chipsy 60 g
99,99 din69,99 din1.166,50 din/kg
−30%Turpija za Nokte Profi 1032 Titania
199,99 din139,99 din
−30%Voćni Dezert Jabuka Borovnica Banana Gerber 80 g
199,99 din139,99 din1.749,88 din/kg
−30%Voćni Dezert Jabuka Mango Gerber 80 g
199,99 din139,99 din1.749,88 din/kg
−30%Voćni Dezert Jabuka Šljiva Šargarepa Gerber 80 g
199,99 din139,99 din1.749,88 din/kg
−30%Voćni Dezert Jabuka Breskva Gerber 80 g
199,99 din139,99 din1.749,88 din/kg
−30%Krpa za Pod Samba Top Star 1/1
199,99 din139,99 din
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
199,99 din139,99 din311,09 din/l
−30%Sunđer za Teflon Fino 2/1
199,99 din139,99 din70,00 din/kom
−30%Grickalica za Nokte Velika Srebrna 1052/2 Titania
299,99 din209,99 din