Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−31%Viski Johnnie Walker Gold Reserve 0,7 l
7.949,99 din5.499,99 din7.857,13 din/l
−31%Vlažne Maramice Baby Aqua Pampers 48/1
332,43 din229,99 din4,79 din/kom
−31%Nivea Deep Muški Dezodorans u Spreju 150 ml
650,38 din449,99 din2.999,93 din/l
−31%Deo Spr Men Deep Sport 150 ml Nivea
650,38 din449,99 din2.999,93 din/l
−31%Nivea sun hidrantni losion 200ml
1.589,00 din1.100,00 din5.500,00 din/l
−31%Losion Sunč&Tamnje Spf20 200 ml Nive
1.589,00 din1.100,00 din5.500,00 din/l
−31%Hrana za Pse Poslastica Goved.Picnic Friskies 42 g
129,99 din89,99 din2.142,62 din/kg
−31%Žica za Suđe Supra Topstar 3/1
129,99 din89,99 din30,00 din/kom
−31%Mleko UHT Moja Kravica 1,5% mm 1 l TB
129,99 din89,99 din89,99 din/l
−31%WC Osveživač Ocean Bref 50 g
259,99 din179,99 din3.599,80 din/kg
−31%WC Osveživač Pine 4 Function Bref 50 g
259,99 din179,99 din3.599,80 din/kg
−31%Krpa Magična Style Vileda 2/1
649,99 din449,99 din225,00 din/kom
−31%Bombonjera Bajadera 200 g Kraš
909,99 din629,99 din3.149,95 din/kg
−31%Krema Oko Očiju Revitaliz 15 ml Yuco
650,00 din450,00 din30.000,00 din/l
−31%Ulošci sa Potpet za SV 7441 Scholl
1.300,00 din900,00 din
−31%Ulošci sa Veoma Vis Potp 5231 Schol
1.300,00 din900,00 din
−31%Duel Compact Jorgovan 3 kg
649,99 din450,00 din150,00 din/kg
−31%Golice Pečene Slane 200 g Hrusty
259,99 din180,00 din900,00 din/kg- −31%
Vino Crv KV T’ga za Jug 0,187 l Tikv
259,99 din180,00 din962,57 din/l
−31%Blaznice 80/1 Cotonet okrugle
129,99 din90,00 din1,13 din/kom- −31%
VL Maramice Dez Kuća 60/1 Dax
129,99 din90,00 din1,50 din/kom
−31%Mleko Zam Comfortis 2 800 g Nan
2.599,00 din1.800,00 din2.250,00 din/kg
−31%Vino Shiraz Reserv 0,75 l Trivanović
2.309,99 din1.600,00 din2.133,33 din/l
−31%parodontax GENTLE CLEAN četkica za z.3/1
1.299,00 din899,99 din300,00 din/kom
−31%Gumeni Mix 80 g Kervan
108,24 din75,00 din937,50 din/kg
−31%Om Lenor Fre Air Moo Lily 36w 504 ml
504,96 din350,00 din694,44 din/l
−31%Om Lenor Fresh Air Nor So 36w 504 ml
504,96 din350,00 din694,44 din/l- −31%
Četka Ručna Pajalica Tisa
547,99 din380,00 din
−31%glade mini sveća RELAXING ZEN 1/1
619,99 din429,99 din6.142,71 din/kg
−31%Beli Luk u Granulama Kotanyi 28 g
172,99 din119,99 din4.285,36 din/kg
−31%Sapun Deč Unicorn Tečni 300 ml Eks R
403,65 din280,00 din933,33 din/l
−31%Sredstvo za Čišćenje Poda Lagoon Flowers Ajax 1 l
389,00 din269,99 din269,99 din/l
−31%Kobasica Mini Alpska 350 g Carnex
359,99 din249,99 din714,26 din/kg
−31%Deo Roll-On Men Clean Comfort Adv Dove 50 ml
719,99 din499,99 din9.999,80 din/l- −31%
Hrana za Mačke 85 g 8+4 Gratis Felix
719,99 din499,99 din490,19 din/kg
−31%Deo Sprej Men Invisible Dry Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Men Cool Fresh Advanced Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Coconut&Jasmin Flower Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Invisible Dry Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Pearl&Aloe Vera Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Pomegranate&Lemon Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Talco Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Cucumber&Green Tea Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Peach&White Dove 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Deo Sprej Dove Men Spray Sandalwood 150 ml
719,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−31%Dove roll on AC original 50ml
719,99 din499,99 din9.999,80 din/l
−31%Deo Stick Dove Adv Cucumber 50 ml
719,99 din499,99 din9.999,80 din/l
−31%Deo Stick Dove Adv Invisible Dry 50 ml
719,99 din499,99 din9.999,80 din/l