Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUŠIRANJE SILKY VELVET DOVE 250ML

GEL ZA TUŠIRANJE SILKY VELVET DOVE 250ML
Pakovanje 250 ml 13 prodavnica Barkod 8720181468513
261,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.044,00 din/l
Najskuplje je 503,43 din, +93% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
261,00 din1.044,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta329,99 din1.319,96 din/l+68,99 din
-
329,99 din459,99 din1.319,96 din/l+68,99 din
-
Profi7 radnji u 6 mesta339,99 din1.359,96 din/l+78,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 319,99 - 359,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik359,99 din1.439,96 din/l+98,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26319,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33359,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49359,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6359,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5359,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb359,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38359,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7359,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43359,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10359,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15359,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb359,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2359,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb359,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68359,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36359,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25359,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6359,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99359,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296359,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb359,99 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta379,99 din1.519,96 din/l+118,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu389,99 din1.559,96 din/l+128,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta436,99 din1.747,96 din/l+175,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd479,99 din1.919,96 din/l+218,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta479,99 din1.919,96 din/l+218,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta479,99 din1.919,96 din/l+218,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad486,99 din1.947,96 din/l+225,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 503,43 – 517,99 din503,43 din2.013,72 din/l+242,43 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 261,00 | 436,99 |
| 01.09.2026. | 261,00 | 436,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE 250ML KUPKA SILKY VELVETAleksandrović
- GEL TUŠ SILKY VELVET 250ML DOVEIdea, Mercator, Roda
- DOVE SG SILKY VELVET GEL ZA TUŠIRANJE 250MLLilly
- DOVE SG 250ML SILKY VELVETMedius
- Gel za tusiranje Silky Dove 250mlMega Maxi, Profi
- Dove SG silky velvet 250ml #12RIČ
- GEL TUŠ DOVE SILKY VELVET 250 ML UNILEVERSuper Vero
- DOVE SILKY VELVET 250mlTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Euro Ša M322,00
+24 prodavnice749,75 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l










