Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 85 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−51%Deo Roll-On Men Fresh Sensation Nivea 50 ml
652,69 din320,00 din6.400,00 din/l
−51%ZP Profes Rep Original 75 ml Oral-B
652,23 din320,00 din4.266,67 din/l
−51%ZP Profes Rep Gen Whit 75 ml Oral-B
652,23 din320,00 din4.266,67 din/l
−51%Om Silan Supreme Blossom 1,012 l
610,15 din300,00 din296,44 din/l
−51%Om Silan Supreme Elegance 1,012 l
610,15 din300,00 din296,44 din/l
−51%Set Gillette Fusion 1Up +gel 200 ml + Stand
2.847,37 din1.400,00 din7.000,00 din/l
−51%Set Men Box Game On 2024 Nivea
1.727,32 din850,00 din
−51%Ubrus Zewa 2/1 Premium
304,72 din150,00 din75,00 din/kom
−51%Salvete Smile 33x33 cm 20/1 Wimex
304,72 din150,00 din7,50 din/kom
−51%Omekšivač za Veš Gold Orchid 82 pr Lenor 1,722 l
771,45 din380,00 din220,67 din/l
−51%TBL Quantum Limun 120/1 Finish
4.057,98 din1.999,00 din16,66 din/kom
−51%Testenina Fusilli Spirala Panona 400 g
81,18 din40,00 din100,00 din/kg
−51%TP Uno Rolna 1/1 30m 2Sl Pako
60,88 din30,00 din
−51%Set Dove MC Clean Comfort Toolbox
2.029,00 din1.000,00 din
−51%Micelarna Voda Purifying400 ml Nivea
729,99 din360,00 din900,00 din/l
−51%Mleko za Telo Baby Pavloderm 200 ml
263,34 din130,00 din650,00 din/l
−51%Gel za Brijanje Brion 240 ml
364,50 din180,00 din750,00 din/l
−51%Oral B PRO EXPERT tečnost za usta 500 ml
849,99 din420,00 din840,00 din/l
−51%Osveživač Automatic Baza Apple Pie Glade 269 ml
1.619,00 din800,00 din2.973,98 din/l
−51%Krema DN Suva Koža Spf15 50 ml Nivea
647,22 din320,00 din6.400,00 din/l
−51%Gel Sun Carro Intensive Spf0 150 ml
1.819,00 din900,00 din6.000,00 din/l
−50%Deo Sprej Men Fr34k Str8 150 ml
565,65 din280,00 din1.866,67 din/l
−50%BIC brijac sistem zenski Click 3 Soleil
767,62 din380,00 din1.013,33 din/kg
−50%Tablete za Suđe Finish Quantum All In One 100/1
3.431,94 din1.699,00 din16,99 din/kom
−50%Tablete za Suđe All In One Limun Finish 110/1
3.431,94 din1.699,00 din15,45 din/kom
−50%M&M kikiriki 90g
201,76 din100,00 din1.111,11 din/kg
−50%M&M Čokolada 90 g
201,76 din100,00 din1.111,11 din/kg
−50%Krema Univerzalna Extra Strong Hem 250 ml
262,20 din130,00 din520,00 din/l- −50%
Konjski balsam 0250 Bones
262,20 din130,00 din520,00 din/l
−50%Paketić NGD Kesa 1029 g Vitaminka
1.249,99 din620,00 din602,53 din/kg
−50%Mleko za Sun SPF 20 Spr Multi 200 ml
806,25 din400,00 din2.000,00 din/l
−50%Mleko Eco Spf30 200 ml Car
1.309,50 din650,00 din3.250,00 din/l
−50%Balzam za Kosu Bond Repair Miracles Pantene 160 ml
725,17 din360,00 din2.250,00 din/l
−50%Šampon za Kosu Bond Repair Miracles Pantene 250 ml
725,17 din360,00 din1.440,00 din/l
−50%Sredstvo za Staklo Dopuna Jabuka Clin 500 ml
241,60 din120,00 din240,00 din/l
−50%Sprej Posle Sunčanja 200 ml Amb Sola
1.005,16 din500,00 din2.500,00 din/l
−50%Vlažne Maramice Micellair Waterproof Nivea 20/1
562,44 din280,00 din14,00 din/kom- −50%
Gel za Bradu King C 150 ml Gillet
1.405,45 din700,00 din4.666,67 din/l
−50%Tablete za Suđe All In One Extra Somat 100/1
3.409,00 din1.699,00 din16,99 din/kom
−50%Fresh Dekor Salveta 20/1 Deda Mraz
160,51 din80,00 din4,00 din/kom
−50%FRESH SALVETA 20/1 NOVOG.SVECE troslojna
160,51 din80,00 din4,00 din/kom
−50%Brijač GILLETTE Simply Venus 2
140,26 din70,00 din
−50%Ulošci Higijenski Platinum DP S5 Always 8/1
360,48 din180,00 din22,50 din/kom- −50%
Det Persil Powder Universal 9,75 kg
5.199,00 din2.599,00 din266,56 din/kg
−50%Čips Spicy Paprika Chipsy 60 g
99,99 din49,99 din833,17 din/kg
−50%Čips Rebrasti Tzatziki Chipsy 60 g
99,99 din49,99 din833,17 din/kg
−50%Čips Rebrasti Ketchup Chipsy 60 g
99,99 din49,99 din833,17 din/kg
−50%Testenina Penne Rigate Barilla 500 g
199,99 din99,99 din199,98 din/kg