Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 12 novih danas · 77 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−52%Inst Nescafe Gold Crema 200 g
1.302,99 din630,00 din3.150,00 din/kg
−52%Šampon H&S Classic 2In1 500 ml
785,49 din380,00 din760,00 din/l
−52%Palette 2011 de luxe 760 Dazzling brown
619,99 din300,00 din- −52%
Mleko Aquavelvet Spf6 Car 200 ml
619,99 din300,00 din1.500,00 din/l
−52%SCHAUMA ŠAMPON 400ml 3u1 men
475,02 din230,00 din575,00 din/l
−52%Deo Sprej Men Mineral Extreme Garnier 150 ml
577,99 din280,00 din1.866,67 din/l
−52%Det PWD At Orchi 120Wl 10,8 kg Merix
2.889,70 din1.400,00 din129,63 din/kg
−52%Mast Svinjska Zlatiborac 470 g
329,99 din159,99 din340,40 din/kg
−51%Krema za Lice Noćna Vitamin C Bioten 50 ml
1.134,00 din550,00 din11.000,00 din/l
−51%Krema za Lice Dnevna Sensi Hydro X Cell BIO 50 ml
1.134,00 din550,00 din11.000,00 din/l
−51%Omekšivač za Veš Floral Bouquet Lenor 1,2 l
597,52 din290,00 din241,67 din/l
−51%Toaletna Voda Game On Str8 50 ml
1.132,65 din550,00 din11.000,00 din/l
−51%Čokoladna Vesela Jaja Vitaminka 120 g
349,99 din170,00 din1.416,67 din/kg
−51%Zaini Čoko Jaje Tripack Paw Patrol Lol 60 g 24/1
349,99 din170,00 din2.833,33 din/kg
−51%Kapsule za Veš Lotus Merix 13/1
535,08 din260,00 din20,00 din/kom
−51%ZP 3Dw Extrememintkiss 75 ml Bam
308,58 din150,00 din2.000,00 din/l
−51%Deo Roll-On Coconut Dove 50 ml
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Deo Roll On Cucumber Dove 50 ml
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Deo Roll On M Ext Fresh 50 ml Dove
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Deo Stick M Dove Adv Invis Dry 50 ml
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Deo Stick M Dove Adv Ext Fresh 50 ml
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Osv El Dop Mer Ber&Wine 20 ml Glade
719,99 din350,00 din17.500,00 din/l
−51%Boja Syoss 5-72 Crvena Lava
719,99 din350,00 din
−51%Boja LC B10 Cool Blonde Schwarzkopf
719,99 din350,00 din
−51%Krema Q10 za Telo 300 ml Nivea
1.131,03 din550,00 din1.833,33 din/l
−51%Maska za Kosu Molecular Bond Repair Pantene 150 ml
739,99 din360,00 din2.400,00 din/l
−51%Afrodita EXTRA SENSITIVE lice ZF50 50ml
1.849,00 din900,00 din18.000,00 din/l
−51%Sveća Miris Van Cre Cook 129 g Glade
759,99 din370,00 din2.868,22 din/kg
−51%Omekšivač za Veš Chante C Lair Vert Aloe Badem 900m
554,31 din270,00 din300,00 din/l
−51%Krema za Lice Eco Spf30 50 ml Car
1.026,00 din500,00 din10.000,00 din/l
−51%Ulje Care&Pr Spf6 SP Multiact 200 ml
819,99 din400,00 din2.000,00 din/l
−51%Gel za Tuširanje Mystic Moments Fa 750 ml
778,05 din380,00 din506,67 din/l
−51%Mop Sprej 1,2 System Vileda
3.889,99 din1.900,00 din
−51%Kapsule za Veš Extra Fresh Savex 28/1
1.699,00 din830,00 din29,64 din/kom- −51%
Det Merix Powder 3,375 Kg+mer 750 ml
1.431,88 din700,00 din933,33 din/l
−51%Milka Santa Special Design 90 g
449,99 din220,00 din2.444,44 din/kg
−51%Str 8 Kupka 250 ml Ahead
409,05 din200,00 din800,00 din/l
−51%Set Nivea Xmas Box 2024 Cozy Moment
919,99 din450,00 din
−51%PP Natural Ljubičasti Multiactiv Yu
919,99 din450,00 din1.800,00 din/l
−51%Šampon za Kosu Repair Schauma 750 ml
735,73 din360,00 din480,00 din/l
−51%Šampon za kosu Schauma 7 Herbs 750ml
735,73 din360,00 din480,00 din/l
−51%Deo Roll-On Shea Butter&Jojoba BIO Baza 50 ml
469,99 din230,00 din4.600,00 din/l
−51%Deterdžent za Veš Chante Clair Vert Soda 1071 ml
796,44 din390,00 din364,15 din/l- −51%
Det Persil FBS 3,375 Kg+trioc29/1+kor
3.469,00 din1.699,00 din58,59 din/kom
−51%Sprej Protiv Komaraca Chicco 100 ml
999,99 din490,00 din4.900,00 din/l
−51%Labello Cherry Apple Dream balzam usne 4,8G
509,99 din250,00 din52.083,33 din/kg
−51%Labello Forest Strawberry balzam usne 4,8G
509,99 din250,00 din52.083,33 din/kg
−51%Labello Watermelon Sorbet balzam usne 4,8G
509,99 din250,00 din52.083,33 din/kg