Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.956 sniženja · 13 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−28%Oral B PRO 3D WHITE CLINICAL pasta 75ml
649,99 din469,99 din6.266,53 din/l
−27%Vino Merlot 0,75 l Pešić
639,99 din469,99 din626,65 din/l
−24%Maska za kosu FRUCTIS Sos Repair 320ml
619,99 din469,99 din1.468,72 din/l
−24%Šampon BATISTE 200ml Sensitive za suvo pranje kose
619,99 din469,99 din2.349,95 din/l
−23%Gel za Brijanje Series Soothing Gillette 200 ml
608,74 din469,99 din2.349,95 din/l
−19%Deo Sprej Invisible Pr.Floral Touch Garnier 150 ml
577,99 din469,99 din3.133,27 din/l
−19%Deo Sprej Action Control Thermic Garnier 150 ml
577,99 din469,99 din3.133,27 din/l
−19%Deo Roll-On Action Control Thermic Garnier 150 ml
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−19%Deo Sprej Action Control+ Garnier 150 ml
577,99 din469,99 din3.133,27 din/l
−19%Deo Sprej Men Action Control+ Garnier 150 ml
577,99 din469,99 din3.133,27 din/l
−19%Deo Roll-On BWC Cotton Scent 50 ml
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−19%Deo Sprej Hylurocare Garnier 150 ml
577,99 din469,99 din3.133,27 din/l
−19%Deo Roll-On Hyalurocare Garnier 50 ml
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−19%Garnier Deo Min Extreme Rol-on 50ml 1003009572 Orbi
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−19%Garnier deo men ext.96h rol-on 50ml.
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−19%Gar.mineral deo W action control roll on 50ml.
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−19%Deo Roll On Men Mineral Action Control Clinical 50 ml Garnier
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−19%GARNIER mineral roll-on ACTION CONTROL 50ml
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−19%GARNIER mineral roll-on FLORAL 50ml
577,99 din469,99 din9.399,80 din/l
−18%Sredstvo za Uklanjanje Kamenca Kh-7 750 ml
573,75 din469,99 din626,65 din/l
−18%Brijač Xtreme3 Comfo Sen 3+1's Wilk
569,99 din469,99 din
−16%Gillette Venus Simply brijač 4+2
558,25 din469,99 din235,00 din/kom
−15%Gillette Blue 3 Slalom brijači 5/1
551,23 din469,99 din94,00 din/kom
−15%Napolitanke Lešnik Krem Manner 400 g
549,99 din469,99 din1.174,98 din/kg
−58%Finish Gel Aio Regular 650 ml
1.116,72 din470,00 din723,08 din/l
−42%Sred Vanish Gel White 750 ml
816,39 din470,00 din626,67 din/l- −22%
Espresso Zrno Caffico Intenso 250 g
599,99 din470,00 din1.880,00 din/kg - −20%
Bombone Toffee Nota Bum KDV
591,00 din470,00 din - −24%
Kobasica Pipi Pileća Neoplanta
629,99 din479,90 din
−41%Omekšivač za Veš Blue Coccolino 1,702 l
819,99 din479,99 din282,02 din/l
−41%Omekšivač za Veš Happy Yellow Coccolino 1,702 l
819,99 din479,99 din282,02 din/l
−41%Omekšivač za Veš Sensitive Coccolino 1,702 l
819,99 din479,99 din282,02 din/l
−37%Afrodita Clean Phase Hydra Gel za Cišce Lica 150 ml
759,99 din479,99 din3.199,93 din/l
−37%Lak za Kosu Intesa 500 ml
759,99 din479,99 din959,98 din/l
−36%Osveživač Dopuna Anti Tobacco Airwick 19 ml
749,99 din479,99 din25.262,63 din/l
−36%AIRWICK električni refil Linen&White Orchid 19ml 6
749,99 din479,99 din25.262,63 din/l
−36%AIRWICK električni refil Cherry Blossom&Raspberry 19ml 6
749,99 din479,99 din25.262,63 din/l
−36%Airwick Flowers 19 ml
749,99 din479,99 din25.262,63 din/l
−36%Airwick Električni Refil 19 ml Lavanda
749,99 din479,99 din25.262,63 din/l
−36%Airwick Refil Sandalwood 19 ml
749,99 din479,99 din25.262,63 din/l
−34%Intesa Lak za Kosu 400 ml
729,99 din479,99 din1.199,98 din/l- −34%
Gel Int Nega Coll Ther 200 ml Afrodi
729,99 din479,99 din2.399,95 din/l
−34%Gel Int Nega Extra Sen 200 ml Afrodi
729,99 din479,99 din2.399,95 din/l
−34%Gel Int Nega Prob Ther 200 ml Afrodi
729,99 din479,99 din2.399,95 din/l
−31%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Mr.Muscle 1 l
699,99 din479,99 din479,99 din/l
−31%POPART krem pakovanje 7u1 1/1
699,99 din479,99 din479,99 din/l
−30%Micelarna Voda za Lice Ultra Clean Garnier 400 ml
689,99 din479,99 din1.199,98 din/l
−30%Micelarna Voda za Lice Rose Garnier 400 ml
689,99 din479,99 din1.199,98 din/l