Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 12 novih danas · 77 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−58%Krema za Lice Hyaluronic Rose Garnier 50 ml
826,62 din350,00 din7.000,00 din/l
−57%Kupka Baby Gentle Prot 500 ml Johnso
811,44 din350,00 din700,00 din/l
−56%Els.Hyaluron Plump Maska 300ml.
799,99 din350,00 din1.166,67 din/l
−56%Osveživač Mikrosprej Ocean Glade 10 ml
789,99 din350,00 din35.000,00 din/l
−55%Krema Multia Hr Badem 50 ml Afrodita
778,50 din350,00 din7.000,00 din/l
−54%Gel za Tuširanje Fresh Blends Apricot Nivea 300 ml
766,06 din350,00 din1.166,67 din/l
−54%Brijač Xtreme3 Sensitive 4+2Grat Wi
757,57 din350,00 din
−52%Gel Tuš Nivea Happy Time 500 ml Bei
727,80 din350,00 din700,00 din/l
−51%Deo Roll-On Coconut Dove 50 ml
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Deo Roll On Cucumber Dove 50 ml
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Deo Roll On M Ext Fresh 50 ml Dove
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Deo Stick M Dove Adv Invis Dry 50 ml
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Deo Stick M Dove Adv Ext Fresh 50 ml
719,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−51%Osv El Dop Mer Ber&Wine 20 ml Glade
719,99 din350,00 din17.500,00 din/l
−51%Boja Syoss 5-72 Crvena Lava
719,99 din350,00 din
−51%Boja LC B10 Cool Blonde Schwarzkopf
719,99 din350,00 din
−50%Deo Sprej Calming Blossom Dove 150 ml
696,10 din350,00 din2.333,33 din/l
−50%Dove deo sprej AC clean touch 150ml
696,10 din350,00 din2.333,33 din/l
−50%Deo Matcha&Sakura 150 ml Dove
696,10 din350,00 din2.333,33 din/l
−48%Losion Posle Brijanja Ahead Str8 50 ml
673,65 din350,00 din7.000,00 din/l
−47%Četkica za Zube Proexp Aio 40Med Oral B 1+1 Gratis
655,03 din350,00 din
−47%Četkica Zub Char 3Dw Hit The Oral B
655,03 din350,00 din
−47%Četkica Zub 3Dwt Ca Crcl 35s 2/1 Ob
655,03 din350,00 din175,00 din/kom
−47%Četkica Zub Cc7 40 Med Oralb P&G
655,03 din350,00 din
−46%Šampon Suvo Pra Luxe 200 ml Batiste
652,99 din350,00 din1.750,00 din/l
−46%Osv WC Rb Ocean 5x55 g Domestos
652,86 din350,00 din1.272,73 din/kg
−46%Osv WC Rb Lime 5x55 g Domestos
652,86 din350,00 din1.272,73 din/kg
−46%Rollon NIVEA W pearl&beauty black 50 ml
649,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−46%Nivea Deo Roll On Original Care 50 ml
649,99 din350,00 din7.000,00 din/l
−46%Četkica Es 4360 Vlakana 1/1 Elmex
649,99 din350,00 din
−45%Ubrus Zewa HHT Extra Long 2/1
633,67 din350,00 din175,00 din/kom
−44%Šampon H&S Classic Clean 2In1 360 ml
626,98 din350,00 din972,22 din/l
−44%Hu Always Plat Day 14/1&Night 10/1
626,98 din350,00 din25,00 din/kom
−44%Dezodorans Nivea W Original Care 150 ml
626,01 din350,00 din2.333,33 din/l
−44%NIVEA stik Fresh Flower 50ml ž.
626,01 din350,00 din7.000,00 din/l
−42%Čokolada Mlečna Alpine Milka 270 g
599,99 din350,00 din1.296,30 din/kg
−42%Vino Roze Rosato Frizzante La Gioiosa 0,75 l
599,99 din350,00 din466,67 din/l
−42%Vino Belo Bianco Frizzante La Gioiosa 0,75 l
599,99 din350,00 din466,67 din/l
−42%Pena Tuš Nat Coco 500 ml Palmolive
599,99 din350,00 din700,00 din/l
−41%Omekšivač za Veš Sensitive Lenor 1,2 l
597,52 din350,00 din291,67 din/l
−41%Lenor 1200 ml Ocean Breeze&Lime
597,52 din350,00 din291,67 din/l
−41%Tamponi Organic Mini 16/1 Ob
596,16 din350,00 din21,88 din/kom
−41%Libresse ULTRA ciklusni ulošci 40/1
592,99 din350,00 din8,75 din/kom
−40%Tikveš vino crveno Vitač 1 L
579,99 din350,00 din350,00 din/l
−40%Det Sud Lem 800 Ml+max Pow 450 ml Fai
579,99 din350,00 din777,78 din/l
−36%Kapsule Franck NC Classic 10/1
549,99 din350,00 din6.140,35 din/kg
−36%Mleko Sun Olea Spf30 Spray 200 ml
549,99 din350,00 din1.750,00 din/l
−34%Deo Stick Original 50 ml Old Spice
534,13 din350,00 din7.000,00 din/l