Cene → Kućna hemija → Omekšivač za Veš Aura Energy Semana 1,2 l

Omekšivač za Veš Aura Energy Semana 1,2 l
Pakovanje 1,2 l 15 prodavnica Barkod 3800024051043
399,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet, na akciji do 11.10.
332,50 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 699,99 din, +75% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
399,00 din460,00 din332,50 din/l
-
399,99 din629,99 din333,33 din/l+0,99 din
-
399,99 din629,99 din333,33 din/l+0,99 din
-
399,99 din629,99 din333,33 din/l+0,99 din
-
Univerexport akcija do 15.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 685,36 – 728,20 din399,99 din696,07 din333,33 din/l+0,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta419,00 din349,17 din/l+20,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta433,00 din360,83 din/l+34,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta449,99 din374,99 din/l+50,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu449,99 din374,99 din/l+50,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta469,90 din391,58 din/l+70,90 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 469,99 din · Bor, Negotin469,99 din391,66 din/l+70,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6469,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68469,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik469,99 din391,66 din/l+70,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta499,00 din415,83 din/l+100,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta689,99 din574,99 din/l+290,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad699,99 din583,33 din/l+300,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 419,00 | 469,99 |
| 01.09.2026. | 419,00 | 469,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SEMANA 1.2L AURA ENERGYAleksandrović
- Semana Energy omekšivač 1,2ldm
- SEMANA AURA-ENERGY 1,2LEuro Ša M
- OMEKŠIVAČ SEMANA 12L ENERGYFortuna Market
- OM AURA ENERGY 1.2L SEMANAIdea, Mercator, Roda
- SEMANA AURA-ENERGY 1.2LLuki
- Omeksivac Aura-Energy Semana 1,2lMega Maxi
- Semana Aura-Energy 1.2LRIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Prima%429,90
- Cash & Carry Plus449,99
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−33%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Prima%429,90
- Leon%439,99
- Medius%449,90
+35 prodavnica288,33 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l










