Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 12 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−56%Piling Šerb Telo Ananas 160 ml Ziaja
755,22 din330,00 din2.062,50 din/l- −53%
Osv El Komplet Kuvano Vino 19 ml Aw
699,99 din330,00 din17.368,42 din/l
−49%Deo Roll-On Men Fresh Kick Nivea 50 ml
652,69 din330,00 din6.600,00 din/l
−49%Deo Rool-On Men 50 ml Nivea
652,69 din330,00 din6.600,00 din/l
−49%NIVEA roll on dry 50ml ž.
649,99 din330,00 din6.600,00 din/l
−48%Balzam Tu Aqualight 220 ml PTN
636,81 din330,00 din1.500,00 din/l
−48%Balzam Tu Repair&Protect 220 ml PTN
636,81 din330,00 din1.500,00 din/l
−47%Deo Sprej Fresh Rose Touch Zen Nivea 150 ml
626,01 din330,00 din2.200,00 din/l
−43%Deo Spr Rex Fr WH Flow&Lyc 150 ml
579,99 din330,00 din2.200,00 din/l
−40%Tonik Lice Herbal Infusi 120 ml Mult
549,99 din330,00 din2.750,00 din/l- −31%
MEDENO SRCE uskršnje 0450 Pionir 15
479,99 din330,00 din733,33 din/kg
−17%Kafa Caffico Classic 200 g
399,99 din330,00 din1.650,00 din/kg
−17%Pileće Grudi u Omotu Topiko 375 g
399,99 din332,99 din887,97 din/kg
−10%Status Vino Italijanski Rizling 1 l
374,99 din335,99 din335,99 din/l
−41%Deo Sprej Absolute Me Bu 150 ml
579,99 din339,99 din2.266,60 din/l
−41%Deo Sprej Fairy Secret Bu 150 ml
579,99 din339,99 din2.266,60 din/l
−41%Deo Sprej One Love Bu 150 ml
579,99 din339,99 din2.266,60 din/l
−41%Deo Sprej Trendy Bu 150 ml
579,99 din339,99 din2.266,60 din/l
−39%Losion za Telo Biobaza Silky Comfort 250 ml
556,99 din339,99 din1.359,96 din/l- −39%
Biobaza Flower Romance Losion za Telo 250 ml
556,99 din339,99 din1.359,96 din/l
−32%Makazice za Nokte 1050/1n Titania
499,99 din339,99 din0,32 din/kom
−32%Makazice za Nokte 1050/1h Titania
499,99 din339,99 din0,32 din/kom
−29%Omekšivač za Veš Bohor 1,5 l
479,99 din339,99 din226,66 din/l
−28%TP Pure White 3Sl 10/1 Paloma
469,99 din339,99 din34,00 din/kom
−28%Deo Roll-On Green Sensation BIO Baza 50 ml
469,99 din339,99 din6.799,80 din/l
−28%Pasta za Zube Dečija Kids 0-6 God 50 ml Elmex
469,99 din339,99 din6.799,80 din/l
−28%Kobasica Poli Classic 500 g Perutnin
469,99 din339,99 din679,98 din/kg
−27%Kobasica Čajna XXL Slajs 200 g Yuh
464,99 din339,99 din1.699,95 din/kg
−27%Kobasica Budimska XXL Slajs 200 g Yu
464,99 din339,99 din1.699,95 din/kg
−27%Kulen XXL Slajs 200 g Yuhor
464,99 din339,99 din1.699,95 din/kg
−26%Chanteclair 500 ml Gel za Tvrdokorne Fleke
461,98 din339,99 din679,98 din/l
−23%Tuna Salata sa Sočivom Rio Mare 160 g
439,99 din339,99 din2.124,94 din/kg
−23%Tuna Salata Sicily Rio Mare 160 g
439,99 din339,99 din2.124,94 din/kg
−23%Tunjevina u Salati sa Kinoom 160 g Rio Mare
439,99 din339,99 din2.124,94 din/kg
−21%Sir Pizza Mozzarella 250 g Capone Vakum
429,99 din339,99 din1.359,96 din/kg
−19%Nesquik Žitarice 225 g
419,99 din339,99 din1.511,07 din/kg
−19%Set Unicorn 2 Sjaja Lak 3/1 Martine
419,99 din339,99 din113,33 din/kom
−19%Kornišoni Extra Baby Amfissa 680 g
419,95 din339,99 din499,99 din/kg
−17%Bombone Tofy Fruit 375 g Kent
409,99 din339,99 din906,64 din/kg
−17%Karamele Assortment Kent 375 g
409,99 din339,99 din906,64 din/kg
−17%Poli Hammy 400 g
409,99 din339,99 din849,98 din/kg
−15%Čokolada Mlečna Schoco Bons Kinder 125 g
399,99 din339,99 din2.719,92 din/kg
−15%Sapun Tečni Dopuna Vaniglia Genera 1 l
399,99 din339,99 din339,99 din/l
−15%Sapun Teč Ge Neutro Dop 1 l Lca
399,99 din339,99 din339,99 din/l
−13%Pileća Prsa 350 g Perutnina
389,99 din339,99 din971,40 din/kg
−11%Sir Topljeni Natur Maxi President 280 g
379,99 din339,99 din1.214,25 din/kg
−11%Tečni Deterdžent za Veš Baby Care Duel 855 ml
379,99 din339,99 din397,65 din/l
−11%Tečni Deterdžent za Veš Black&Jeans Duel 855 ml
379,99 din339,99 din397,65 din/l