Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.898 sniženja · 117 novih danas · 59 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−32%Šampon Naturals Apple 350 ml Palmolive
339,99 din230,00 din657,14 din/l
−27%Voda Negazirana Jazak 1,5 l 5+1 Gratis
314,99 din230,00 din25,56 din/l
−23%Det za Odeću Black 1,5 l Dax
299,99 din230,00 din153,33 din/l
−20%Alva Susam Kikiriki 300 g Bioland
287,10 din230,00 din766,67 din/kg
−20%Četkica za Zube Indicator W/Tc Oral B
286,14 din230,00 din
−18%Toaletni Papir 3Sl Soft&Light Perfex 10/1
279,99 din230,00 din23,00 din/kom- −17%
Salveta 33x33 cm 4450
278,64 din230,00 din
−14%Testenina Tagliatelle Kurkuma 280
268,65 din230,00 din821,43 din/kg
−15%Ovs Zalogaji sa Mal Nade 70 g Pellit
277,99 din234,99 din3.357,00 din/kg
−15%Ovs Zalogaji Ban Bad Čok 70 g Pellit
277,99 din234,99 din3.357,00 din/kg
−13%Panirani Riblji Stapici Polar Food
269,99 din234,99 din939,96 din/kg
−11%Kečap Pizza Gurman 1,02 kg
265,05 din234,99 din230,38 din/kg
−11%Kečap Blagi Gurman 1,02 kg
262,63 din234,99 din230,38 din/kg- −41%
Paketić NG Slat Kućica 150 g Swe Cho
399,99 din235,00 din1.566,67 din/kg
−43%Sapun Tečni Vanila Arodita 300 ml
419,99 din239,99 din799,97 din/l
−43%Sapun Tečni Jasmin&Magnolia Afrodita 300 ml
419,99 din239,99 din799,97 din/l
−43%Sapun Teč Grapes 300 ml Afrodita
419,99 din239,99 din799,97 din/l
−43%Sapun Tečni Afrodita Argan 300 ml
419,99 din239,99 din799,97 din/l
−35%Pasta Aquafresh PLUS Visible White 75ml
369,99 din239,99 din3.199,87 din/l
−35%Aquafresh WHITE renew pasta za zube 75ml
369,99 din239,99 din3.199,87 din/l
−31%Pasta za Zube Dečija Smiles 3-5 God Colgate 50 ml
349,99 din239,99 din4.799,80 din/l
−27%Rende za Pete 3014 Titania
329,99 din239,99 din
−27%Grickalica za Nokte Velika 1052/6 Titania
329,99 din239,99 din
−27%Pivo 1664 Blanc 4x0,33 l Can
329,99 din239,99 din181,81 din/l
−26%Det Sud Extra Pom&Aloe Vera 1 l Taš
324,99 din239,99 din239,99 din/l
−25%Sredstvo Tas Pena Univerzal 750 ml Albus
319,99 din239,99 din319,99 din/l
−21%Sapun Baby Becutan 90 g 3+1 Gratis
303,75 din239,99 din666,64 din/kg
−20%Napolitanke Frondi Maxi Vanila 250 g Kraš
299,99 din239,99 din959,96 din/kg
−20%Skidač Žuljeva 3035/M Titania
299,99 din239,99 din
−20%Kisela Pavlaka Moja Kravica 20% mm 700 g
299,99 din239,99 din342,84 din/kg
−20%Slanina Kamper Bekon 150 g Slajs Zlatiborac
299,99 din239,99 din1.599,93 din/kg
−19%Grašak Posni Carnex 400 g
294,99 din239,99 din599,98 din/kg
−17%Voćni Sok Fructal Narandža 0,75 l PET
289,99 din239,99 din319,99 din/l
−17%Ulošci Higijenski Thick Maxi Duo Naturella 16/1
289,99 din239,99 din15,00 din/kom
−17%Naturella ulošci classic thick night duo 14/1
289,99 din239,99 din17,14 din/kom
−17%Voćni Sok Life Jabuka 100% 1,5 l Brik
289,99 din239,99 din159,99 din/l
−14%Čaj Voćni sa Cimetom Plantago 60 g
279,99 din239,99 din3.999,83 din/kg
−14%Hrana za Pse Gov.Jag.Ćur.Sar Pedigree 4x100 g
279,99 din239,99 din599,98 din/kg
−14%Kobasica Domaća Topola VP 250 g
279,99 din239,99 din959,96 din/kg
−14%Džem Kajsija 680 g K Plus
279,99 din239,99 din352,93 din/kg
−14%Džem Jagoda 680 g K Plus
279,99 din239,99 din352,93 din/kg
−13%Voćni Sok Fruvita Crveni Grejp 0,8 l PET
277,20 din239,99 din299,99 din/l
−13%Ajvar Blagi Dijamant 350 g
275,40 din239,99 din685,69 din/kg
−13%Ajvar Ljuti Dijamant 350 g
275,40 din239,99 din685,69 din/kg
−11%Imlek Protein Coko Sejk 0,5 l PET
269,99 din239,99 din479,98 din/l
−11%Imlek Protein Vanila Sejk 0,5 l PET
269,99 din239,99 din479,98 din/l
−9%Koktel Gin Rose 0,5 l Can J Freitag
264,99 din239,99 din479,98 din/l
−8%Pavlaka za Kuvanje Moja Kravica 10% mm 500 ml
259,99 din239,99 din479,98 din/l