Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel Tuš Glowing Gardenia 250 ml Fa

Gel Tuš Glowing Gardenia 250 ml Fa
Pakovanje 250 ml 4 prodavnice Barkod 9000101753042
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
879,96 din/l
Najskuplje je 279,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,99 din879,96 din/l
-
279,99 din379,99 din1.119,96 din/l+60,00 din
-
279,99 din379,99 din1.119,96 din/l+60,00 din
-
279,99 din379,99 din1.119,96 din/l+60,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 219,99 | 379,99 |
| 01.09.2026. | 219,99 | 379,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GEL ZA TUSIRANJE FA CALMING GLOWING GARDENIA 250MLCash & Carry Plus
- GEL TUŠ GLOWING GARDENIA 250ML FAIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l












