Cene → Hrana za bebe → KAŠICA KUKURUZ ŠEĆERAC+PIRE+ĆURETINA HIPP 190G

KAŠICA KUKURUZ ŠEĆERAC+PIRE+ĆURETINA HIPP 190G
Pakovanje 190 g 16 prodavnica Barkod 9062300131298
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.210,47 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 386,00 din, +68% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din319,44 din1.210,47 din/kg
-
229,99 din319,44 din1.210,47 din/kg
-
229,99 din319,44 din1.210,47 din/kg
-
dm136 radnji u 48 mesta289,00 din1.521,05 din/kg+59,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta292,90 din1.541,58 din/kg+62,91 din
-
Aksa PremiumRadnje: Beograd295,00 din1.552,63 din/kg+65,01 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta295,00 din1.552,63 din/kg+65,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu299,99 din1.578,89 din/kg+70,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din1.578,89 din/kg+70,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta309,99 din1.631,53 din/kg+80,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula309,99 din1.631,53 din/kg+80,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad327,99 din1.726,26 din/kg+98,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta333,90 din1.757,37 din/kg+103,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta339,99 din1.789,42 din/kg+110,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 341,98 – 366,02 din341,98 din1.799,89 din/kg+111,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu386,00 din2.031,58 din/kg+156,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 289,00 | 314,72 |
| 26.09.2026. | 289,00 | 314,72 |
| 01.09.2026. | 289,00 | 319,44 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Hipp kašica ćuretina sa pire kro. i kukur. 190gAksa, Aksa Premium
- Kasica hipp krompiri povr ce sa piletinom 190grAroma, City
- DE HRANA KUKURUZ SECERAC SA P.KROMP.I CUR.190grCash & Carry Plus
- Hipp kašica kukuruz kromp/ćur.190g 5m+dm
- HIPP KASICA KUK.SEC.PIR.CUR.190gEuroprom
- KAŠICA HIPP 190G KUKURUZ ŠEĆERACPIRE I ĆURETINA F70Fortuna Market
- OBROK KUKURZ&KROMPI&ĆURET 190G HIPPIdea, Mercator, Roda
- HIPP KUKURUZ SECERAC SA PIRE KROMPIROM I CURETINOMLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−30 % po kgKAŠICA PROLEĆNO POVRĆE+ĆURETINA JUVITANA 230G
- Euro Ša M196,00
- Aksa%249,00
- dm259,00
+5 prodavnica852,17 din/kg
−26 % po kgKAŠICA BATAT+MUSKAT TIKVA+ĆURETINA JUVITANA 190G
- Aleksandrović169,90
- Aksa219,00
- dm225,00
+11 prodavnica894,21 din/kg
−17 % po kgKAŠICA MESO+ĆURETINA+BROKOLI NUTRINO 190G
- Lidl189,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
+25 prodavnica999,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%KAŠICA VOĆE SA ŽITARICAMA NUTRINO 190G
- dm179,00
- Lidl179,49
- Tekijanka%199,99
+33 prodavnice942,11 din/kg
−24%KAŠICA JABUKA+BANANA SA KEKSOM NUTRINO 190G
- dm179,00
- Lidl179,49
- Tekijanka%199,99
+32 prodavnice942,11 din/kg
−18%KAŠICA BRESKVA JUVITANA 128G
- Metalac Market143,00
- Aksa%149,00
- dm149,00
+31 prodavnica1.117,19 din/kg
−22%KAŠICA MESO+ĆURETINA+BROKOLI NUTRINO 190G
- Lidl189,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
+25 prodavnica999,95 din/kg
−13%KAŠICA POVRĆE+JUNETINA JUVITANA 128G
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Aksa%179,00
+29 prodavnica1.351,56 din/kg
−22%KAŠICA POVRĆE+JUNETINA JUVITANA 190G
- Cash & Carry Plus199,99
- Aksa219,00
- RIČ%219,99
+28 prodavnica1.052,58 din/kg
−13%KAŠICA POVRĆE+PILETINA JUVITANA 128G
- Cash & Carry Plus169,99
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
+28 prodavnica1.328,05 din/kg
−21%KAŠICA OD MESA JUN.POVRĆE PAVLAKA NUTRINO 190G
- dm229,00
- Europrom%229,90
- Idea · Mercator · Roda%229,99
+25 prodavnica1.205,26 din/kg






