Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
3.085 sniženja · 0 novih danas · 52 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
- −26%
MLEKO SUN OLEA SPF15 SPRAY 200ML
407,20 din300,00 din1.500,00 din/l - −25%
ČETKICA ZA ZUBE MEDIUM ISODENT PIAV
400,00 din300,00 din
−21%HU REGULAR ORG PAMUK 10/1 POM POM
380,47 din300,00 din30,00 din/kom- −19%
BOMBONE GUM DINO 500G KDV
368,25 din300,00 din600,00 din/kg - −37%
VINO CRVENO SUVO SIRTAKI 0,75L
479,99 din300,99 din401,32 din/l
−13%NAPITAK OD SOJE SA VANILOM JOYA 1L
349,99 din302,99 din302,99 din/l
−9%TUNA SALATA MEXICANA DELAMARIS 170G
337,99 din307,99 din1.811,71 din/kg
−11%SMRZNUTE POHOVANE PALAČINKE PIZZA POLAR FOOD 400G
349,99 din309,99 din774,98 din/kg
−11%SLATKO ŠUMSKA KUPINA 375G UMK
349,99 din309,99 din826,64 din/kg
−65%USKRŠNJE ČOKO JAJE MILK LINDT 180G
884,99 din310,00 din1.722,22 din/kg
−65%USKRŠNJE ČOKO JAJE ASSORTED GOLD LINDT 180G
884,99 din310,00 din1.722,22 din/kg
−64%COKOLADA FIGURA DEDA MRAZ SANTA 125G
849,99 din310,00 din2.480,00 din/kg
−63%TEČNOST ZA OBUĆU ERDAL 500ML
839,99 din310,00 din620,00 din/l
−58%OSVEŽIVAČ DOPUNA MIKROSPREJ MARINE GLADE 10ML
735,99 din310,00 din31.000,00 din/l
−58%OSVEŽIVAČ DOPUNA MIKROSPREJ RELAX. ZEN GLADE 10ML
735,99 din310,00 din31.000,00 din/l
−56%OSV ELECTR DOP APPLE PIE 20ML GLADE
699,99 din310,00 din15.500,00 din/l
−48%TRAKE DEPIL PAZUHA SAVR DODIR LYCIA
599,99 din310,00 din
−42%GORDONS GIN 0,2L
529,99 din310,00 din1.550,00 din/l
−38%DETERDŽENT ZA SUĐE MERCURY LEMON FAIRY 650ML
497,94 din310,00 din476,92 din/l
−37%BISKVIT JAFFA METAR 4X150G
489,99 din310,00 din516,67 din/kg
−10%SMRZNUTE POH.PALAČINKE ŠUNKA SIR POLAR FOOD 400G
349,99 din314,99 din787,48 din/kg
−22%PASULJ MEXICANA BONDUELLE 430G LIM.
409,99 din317,99 din739,51 din/kg
−26%SAPUN TEČ DOVE RESTORIN KOKOS 250ML
429,99 din319,99 din1.279,96 din/l
−16%PEKMEZ SLJIVA MANARI 375 GR
380,62 din319,99 din853,31 din/kg
−16%PEKMEZ SIPAK MANARI 375 G R
380,62 din319,99 din853,31 din/kg
−16%MASLINE ZELENE BK 700G GARDEN GOOD
379,99 din319,99 din457,13 din/kg
−14%GRANOLA SA ČOKOLADOM NATUREL 350G
369,99 din319,99 din914,26 din/kg
−14%GRANOLA SA VOĆEM NATUREL 350G
369,99 din319,99 din914,26 din/kg
−14%ČAJ JAHORINSKI PLANTAGO 36G
369,99 din319,99 din8.888,61 din/kg
−14%ČAJ DURMITORSKI PLANTAGO 36G
369,99 din319,99 din8.888,61 din/kg
−12%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
364,50 din319,99 din470,57 din/kg
−9%DŽEM EXTRA DRENJINA 375G UMK
349,99 din319,99 din853,31 din/kg
−60%MASKA LICE SN CRN PEEL OFF 50ML GAR
809,99 din320,00 din6.400,00 din/l
−56%ZP EXTRA WHI+ADV CLE 75ML SENSODYNE
725,40 din320,00 din4.266,67 din/l
−56%Dove roll on AC invisible dry 50ml
719,99 din320,00 din6.400,00 din/l
−55%BRIJAČ ŽENSKI CLICK 3 SOLEIL 4 BIC
714,22 din320,00 din857,91 din/kg
−54%ŠAMPON ZA KOSU FRU H FOOD PINEAPPLE GARNIER 350ML
697,99 din320,00 din914,29 din/l
−54%BALZAM ZA KOSU FRU H FOOD PINEAPPLE LOREAL 350ML
697,99 din320,00 din914,29 din/l
−54%BALZAM HAIR FOOD LUBENIC 350ML FRUc
695,59 din320,00 din914,29 din/l
−54%*Losion posle brijanja FA 0100 Sport energy boost
694,78 din320,00 din3.200,00 din/l
−53%PASTA ZA ZUBE COMPLETE PROTECTION SENSODYNE 75ML
687,73 din320,00 din4.266,67 din/l
−51%DEO ROLL-ON MEN FRESH SENSATION NIVEA 50ML
652,69 din320,00 din6.400,00 din/l
−51%Oral B GUM&ENA.PRO-REPAIR ORIG.pasta75ml
652,23 din320,00 din4.266,67 din/l
−51%ZP PROFES REP GEN WHIT 75ML ORAL-B
652,23 din320,00 din4.266,67 din/l
−51%Nivea Dnevna krema suva koza
647,22 din320,00 din6.400,00 din/l
−49%BRIJAČ MISS SOLE SPEC ED B OF 4 BIC
632,11 din320,00 din
−49%OMEKŠIVAČ ZA VEŠ AURA ENERGY SEMANA 1.4L
629,99 din320,00 din228,57 din/l
−48%ČETKICA ZA ZUBE 360ADV SIN SOF COLG
615,76 din320,00 din