Cene → Slatkiši i žitarice → Takt. Biscot.Sendvič Keks Čoko 200 g

Takt. Biscot.Sendvič Keks Čoko 200 g
Pakovanje 200 g 7 prodavnica Barkod 5201004544018
163,99 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket, na akciji do 31.10.
819,95 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 229,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
163,99 din205,00 din819,95 din/kg
-
169,99 din209,99 din849,95 din/kg+6,00 din
-
169,99 din214,99 din849,95 din/kg+6,00 din
-
169,99 din214,99 din849,95 din/kg+6,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik199,99 din999,95 din/kg+36,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta229,99 din1.149,95 din/kg+66,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta229,99 din1.149,95 din/kg+66,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Aroma · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 199,99 | 214,99 |
| 25.09.2026. | 199,99 | 214,99 |
| 01.09.2026. | 179,99 | 214,99 |
Promene cene
- Fortuna Market 25.09. 179,99 → 199,99 din +11%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BISCOTELLO SENDVIC KEKS COKOLADA 200GAman
- KEKS SENDVIC COKOLADA BISCOTELLO 200GAroma, City
- KEKS BISCOTELLO SEN ČOKO 200G A04210Fortuna Market
- KEKS SENDVIČ BISCOTEL ČOKOLADA 200GIdea, Mercator, Roda
- TAKT. BISCOT.SEN.KEKS COKO 200GMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−12 % po kgKeks Sendvič Čoko Pitice Kakao Medela 138 g
- Aleksandrović99,99
- Trlić%139,99
- Trnava Promet142,00
+21 prodavnica724,57 din/kg
−12 % po kgKeks Sendvič Čoko Pitice Medela 138 g
- Aleksandrović99,99
- Trlić%139,99
- VP Dima%144,90
+23 prodavnice724,57 din/kg- −52 % po kg
Bifa Sendvič Keks Pistaći 230 g
- Trnava Promet90,00
- Aleksandrović99,99
- Euro Ša M114,00
+1 prodavnica391,30 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima







