Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 0 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−30%Balzam Posle Brijanja Sensitive Nivea 100 ml
1.146,27 din799,99 din7.999,90 din/l
−30%Losion za Zatezanje Tela Q10 Nivea 400 ml
1.137,88 din799,99 din1.999,98 din/l
−27%Makazice za Nokte 1050/10h Titania
1.099,00 din799,99 din
−27%Maska Kosa Ziaja Cvet Banane 350 ml
1.099,00 din799,99 din2.285,69 din/l
−27%Makazice Solingen 1050/10n Titania
1.099,00 din799,99 din
−25%Apsorber Vlage Komplet Get
1.069,99 din799,99 din
−22%Brendi vsop Bellenat Napoleon box 0,7l
1.029,99 din799,99 din1.142,84 din/l
−22%VL Maramice Pampers Fre Clean4x80/1
1.025,34 din799,99 din10,00 din/kom
−20%Merci Praline Coconut 250 g
999,99 din799,99 din3.199,96 din/kg
−20%GARNIER FRUCTIS DIA. SLEEK sprej 150ml
999,99 din799,99 din5.333,27 din/l
−20%Microdrink ice tea peach Waterdrop 12/1
999,99 din799,99 din66,67 din/kom
−20%Microdrink ice tea lemon Waterdrop 12/1
999,99 din799,99 din66,67 din/kom
−20%Microdrink Waterdrop grapefruit 12/1
999,99 din799,99 din66,67 din/kom
−20%Microdrink orange Waterdrop 12/1
999,99 din799,99 din66,67 din/kom- −20%
Sapun Mošus Marsiglia Toscan 200 g
999,99 din799,99 din3.999,95 din/kg - −20%
Sapun Tobaco Marsiglia Tosca 200 g
999,99 din799,99 din3.999,95 din/kg - −20%
Sapun Mor Alge Marsiglia Tos 200 g
999,99 din799,99 din3.999,95 din/kg - −20%
Sprej Kosa Pan Glow Ins Shine 200 ml
999,99 din799,99 din3.999,95 din/l
−18%Got2b GLUED wax stick vosak za kosu 50g
979,99 din799,99 din15.999,80 din/kg
−17%Šampon za Kosu Repair&Protect Pantene 625 ml
969,22 din799,99 din1.279,98 din/l
−17%Balzam za Kosu Repair&Protect Pantene 500 ml
969,22 din799,99 din1.599,98 din/l
−12%Tečni Deterdžent za Veš Universal Duel 2,45 l
909,99 din799,99 din326,53 din/l
−12%Deterdžent za Veš Tečni Duel Color Care 2,45 l
909,99 din799,99 din326,53 din/l
−12%Duel Gel Perfect Black 2450 ml
909,99 din799,99 din326,53 din/l
−10%Krema za Lice BB To Oily Skin Light Garnier 50 ml
889,86 din799,99 din15.999,80 din/l
−10%Krema za Lice BB To Oily Skin Medium Garnier 50 ml
889,86 din799,99 din15.999,80 din/l
−10%Pampers SplashersBS za plivanje 3-4 12/1
889,27 din799,99 din66,67 din/kom
−10%Pampers SplashersBS za plivanje 4-5 11/1
889,27 din799,99 din72,73 din/kom
−10%Pelene Splashers 5 10/1 Pampers
889,27 din799,99 din80,00 din/kom
−59%Gel Sun Allerg 50+spf 200 ml Ladiva
1.957,50 din800,00 din4.000,00 din/l
−59%Set Ž Srednja Torba Dove
1.930,68 din800,00 din
−57%Losion SP Pizb Tan Prot Spf30 150 ml
1.869,00 din800,00 din5.333,33 din/l
−57%Ulje Pizb Spr Tan Prot Spf30 150 ml
1.849,00 din800,00 din5.333,33 din/l
−56%Set Dove M Clean Comfort Kut+poklon
1.830,24 din800,00 din
−53%AS Lait classique f200 gb f50
1.699,00 din800,00 din4.000,00 din/l
−53%Mleko Sprej Carroten Tan&Protect Spf30 200 ml
1.699,00 din800,00 din4.000,00 din/l
−51%Osveživač Automatic Baza Apple Pie Glade 269 ml
1.619,00 din800,00 din2.973,98 din/l
−49%Mleko za Sunčanje Dečije Eco Spf30 Carroten 200 ml
1.579,50 din800,00 din4.000,00 din/l- −48%
Brijač Mach 3 Turbo Gillette P&G
1.552,74 din800,00 din
−47%Set Bronze Bat 4/1 42052 Idc
1.509,00 din800,00 din200,00 din/kom
−47%IDC INSTITUTE BRONZE štikla set
1.509,00 din800,00 din266,67 din/kom
−47%Vino Penušavo Srebrna Penina 0,75 l
1.499,99 din800,00 din1.066,67 din/l
−44%Mleko Sun Spr Kokos Spf30 200 ml Car
1.439,00 din800,00 din4.000,00 din/l
−44%Losion Prot Satin Spf30+180 ml Haw
1.428,82 din800,00 din4.444,44 din/l
−43%Gel Pranje Brade King C 350 ml Gille
1.405,45 din800,00 din2.285,71 din/l
−41%Vino Belo Muscat Temjanika 0,75 l
1.349,00 din800,00 din1.066,67 din/l
−41%Četkica za Zube Colgate Barbie na Baterije
1.346,64 din800,00 din- −39%
Rakija Domaća Ljuta 50% 1 l Berrykop
1.319,99 din800,00 din800,00 din/l