Cene → Kućna hemija → Tečni Deterdžent za Veš MF 88 pr Merix 3,96 l

Tečni Deterdžent za Veš MF 88 pr Merix 3,96 l
Najskuplje je 2.321,99 din, +115% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.078,80 din272,42 din/l
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro1.078,80 din
- Beograd · Metro, Zemun1.078,80 din
- Beograd · Metro, Krnjača1.078,80 din
- Beograd · Metro, Vidikovac1.078,80 din
- Kragujevac · Metro1.078,80 din
- Niš · Metro1.078,80 din
- Novi Sad · Metro1.078,80 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.099,99 din277,78 din/l+21,19 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta1.159,00 din292,68 din/l+80,20 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta1.227,00 din309,85 din/l+148,20 din
-
1.299,00 din2.299,00 din328,03 din/l+220,20 din
-
1.299,00 din2.299,00 din328,03 din/l+220,20 din
-
1.299,00 din2.299,00 din328,03 din/l+220,20 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.349,99 din340,91 din/l+271,19 din
-
1.369,00 din1.779,00 din345,71 din/l+290,20 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.779,00 din449,24 din/l+700,20 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad2.098,99 din530,05 din/l+1.020,19 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 2.230,99 – 2.412,99 din2.321,99 din586,36 din/l+1.243,19 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Maxi · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.099,99 | 1.939,00 |
| 20.09.2026. | 1.099,99 | 1.939,00 |
| 01.09.2026. | 1.099,99 | 2.098,99 |
Promene cene
- Univerexport 01.10. 2.210,99 → 2.321,99 din +5%
- Mercator 28.09. 2.184,00 → 2.299,00 din +5%
- Roda 28.09. 2.184,00 → 2.299,00 din +5%
- Idea 28.09. 2.184,00 → 2.299,00 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA VES MERIX MOUNTAIN FRESH GEL 3,96L 88WLCash & Carry Plus
- MERIX MOUNTAIN FRESH GEL 3,96L. 88WL.Euro Ša M
- DET GEL MERIX MOUNTA FRE 88WL 3.96LIdea, Mercator, Roda
- Merix Mountain Fresh Gel 3,96l 88WLMaxi Online, Mega Maxi
- 3.96L MERIX PLAN. SVEZINA 88W-STAND.-VAR.Metro
- DETERDŽENT GEL MERIX MOUNTAIN FRESH 3.96L 88 PRANJA HENKELSuper Vero
- MERIX TECNI 3.96L MOUNTAIN FRESHTrlić
- Tecni deterdzent MERIX 3.96l Mountain FreshTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −57 % po l
Deterdžent Tečni Well Done Color 4 l
- Senta Promet463,13
- Gomex573,75
115,78 din/l
−57 % po lTečni Deterdžent za Veš Universal Perfekta 4,31 l
- Mikromarket499,99
- Sunce (Qvattro)562,99
- Trlić669,99
+1 prodavnica116,01 din/l- −52 % po l
Tečni Deterdžent za Veš Color Perfekta 4,31 l
- Sunce (Qvattro)563,99
- Univerexport649,73
- Trlić669,99
130,86 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%Tečni Deterdžent za Veš Universal Duel 2,45 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Aman%599,99
- Univerexport%599,99
+32 prodavnice240,81 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Black Perwoll 1 l
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+34 prodavnice359,99 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Color Perwoll 1 l
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+31 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Cash & Carry Plus429,99
+25 prodavnica389,00 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 88 pr Persil 3,96 l
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- Šumadija Market699,90
+22 prodavnice281,63 din/l
−41%Tečni Deterdžent za Veš Color Duel 2,45 l
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Cash & Carry Plus629,99
- Aleksandrović699,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−25%Tečni Deterdžent za Veš MS 20 pr Ariel 900 ml
- VP Dima399,00
- ZAM%699,90
- Cash & Carry Plus750,01
+20 prodavnica443,33 din/l













