Cene → Kućna hemija → Tecni deterdzent GROSSE WASCHE 5650ml Universal
Tecni deterdzent GROSSE WASCHE 5650ml Universal
Pakovanje 5,65 l 5 prodavnica Barkod 8607000491702
499,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
88,32 din/l
Najskuplje je 699,00 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,00 din88,32 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta569,99 din100,88 din/l+70,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta599,99 din106,19 din/l+100,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta603,00 din106,73 din/l+104,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta699,00 din123,72 din/l+200,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 499,00 | 599,99 |
| 20.09.2026. | 499,00 | 599,99 |
| 18.09.2026. | 499,00 | 569,99 |
| 01.09.2026. | 499,00 | 567,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Tečni Deterdžent Za Veš Grosse Wasche Universal 5,65 l 113 WMetalac Market
- deterdzent tecni grose wasche 5,65l-113w unive dtlPodunavlje
- Tecni deterdzent GROSSE WASCHE 5650ml UniversalTrnava Promet
- GROSSE WASCHE TEČNI DETERDŽENT 5.65L UNIVERSALVP Dima
- GROSSE WASCHE 5,65L-113WVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
- Mega Maxi%589,99
+34 prodavnice240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 22PR PERSIL 990ML
- VUM539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Aleksandrović599,99
+31 prodavnica545,44 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Cash & Carry Plus389,99
- Trnava Promet403,00
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l












