Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.943 sniženja · 0 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−25%Kafa Instant Hazelnut Nescafe 95 g
799,99 din599,99 din6.315,68 din/kg
−25%Vino Roze Alexandria Tikveš 0,75 l
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Vino Crveno Aleksandrija Tikveš 0,75 l
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Vino Belo Aleksandrija Tikveš 0,75 l
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Hrana za Pse PPF Beef Reno 3 kg
799,99 din599,99 din200,00 din/kg
−25%Gel za Tuširanje Almond&Milk Palmolive Pump.750 ml
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Gel za Tuširanje Men Sport Palmolive 750 ml
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive Pump.750 ml
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Gel za Tuširanje sa Pumpicom Relax Palmolive 750 ml
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Gel za Tuširanje sa Pump. Massage Palmolive 750 ml
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Friskies Granule za Mačke Meso 1,5 kg
799,99 din599,99 din399,99 din/kg
−25%Friskies Granule za Mačke 1,5 kg Losos
799,99 din599,99 din399,99 din/kg
−25%Palmolive sg Black Orchid 750ml pump.
799,99 din599,99 din799,99 din/l
−25%Syoss COLOR GLAZE COOL BRUNETTE toner
799,99 din599,99 din
−25%Syoss COLOR GLAZE PLATINUM toner za kosu
799,99 din599,99 din
−25%Syoss COLOR GLAZE CLEAR toner za kosu
799,99 din599,99 din- −24%
Četka za Kosu 9707 JS Still
789,99 din599,99 din
−24%L'OREAL ELSEVE GLYCOLIC GLOSS serum/sprej 150ml
787,44 din599,99 din3.999,93 din/l
−23%Sredstvo za Čišćenje Parketa Pronto 1 l
779,99 din599,99 din599,99 din/l
−23%Kafa Instant Nescafe Decaf 95 g Tegla
779,99 din599,99 din6.315,68 din/kg- −22%
Om Lenor Beads Gold 195 g
771,49 din599,99 din3.076,87 din/kg - −22%
Om Lenor Beads Spring 195 g
771,49 din599,99 din3.076,87 din/kg
−22%Omekšivač za Veš Baby Chicco 1,5 l
764,40 din599,99 din399,99 din/l
−20%Krema za Lice Dnevna Kozije Mleko Ziaja 50 ml
749,99 din599,99 din11.999,80 din/l
−20%Krem Nutella 600 g
749,99 din599,99 din999,98 din/kg
−20%Tečni Deterdžent za Veš Orchid 30 pr Merix 1,35 l
749,99 din599,99 din444,44 din/l
−20%Deterdžent za Veš Fresh 30 pr Merix 2,25 kg
749,99 din599,99 din266,66 din/kg
−20%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
749,99 din599,99 din266,66 din/kg
−20%Merix Orhideja Univ.2,025 kg 37 Pra
749,99 din599,99 din296,29 din/kg
−20%Bombonjera Fontana Ledene Kocke 194 g Kraš
749,99 din599,99 din3.092,73 din/kg- −20%
Šaran Biofish
749,99 din599,99 din
−20%Ajvar Blagi Domaći Vitaminka 535 g
747,99 din599,99 din1.121,48 din/kg
−20%Ajvar Ljuti Domaći Vitaminka 535 g
747,99 din599,99 din1.121,48 din/kg
−20%Sapun Intimni Natural Care Ziaja 400 ml
747,84 din599,99 din1.499,98 din/l
−19%Sapun Baby Sebamed 100 g
739,99 din599,99 din5.999,90 din/kg
−19%Corn Flakes 800 g CPW Nestle
739,99 din599,99 din749,99 din/kg
−18%Axal Color Tečni Deterdžent za Veš 3 l
734,99 din599,99 din200,00 din/l
−17%Violeta Baby Vlažne Maramice Badem Duo 56/1
721,74 din599,99 din10,71 din/kom
−17%Pelene Bambo Gać Kup M 12+kg 12/1
719,99 din599,99 din50,00 din/kom
−17%Pelene Bambo Gać Kup s 7-12 kg 12/1
719,99 din599,99 din50,00 din/kom
−17%Med Bagremov 500 g Staklo Pčela
719,99 din599,99 din1.199,98 din/kg
−16%Gel Gillette Fusion Moisturis 200 ml
711,15 din599,99 din2.999,95 din/l
−15%Rox.Kh-7 Sredstvo za Uklanjanje Mrlja 750m
707,62 din599,99 din799,99 din/l
−15%Četkica Z Z 4117 Interdent E.T Sak
706,02 din599,99 din
−14%Preliv Balsamico Tamni Ponti 250 ml
699,99 din599,99 din2.399,96 din/kg
−14%Gillette FUSION gel za brijanje SENSITIVE 200ml
699,99 din599,99 din2.999,95 din/l
−14%Ćevapčići XXL K Plus
699,99 din599,99 din
−14%Kroketi za Steril Mačke 2 kg Kitty
699,99 din599,99 din300,00 din/kg