Cene → Kućna hemija → DET ZA VEŠ UNIVERZALNI 1L ECOVER

DET ZA VEŠ UNIVERZALNI 1L ECOVER
Pakovanje 1 l 5 prodavnica Barkod 5000204246520
869,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
869,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.212,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
869,99 din1.199,00 din869,99 din/l
-
869,99 din1.199,00 din869,99 din/l
-
869,99 din1.199,00 din869,99 din/l
-
dm136 radnji u 48 mesta1.179,00 din1.179,00 din/l+309,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.212,99 din1.212,99 din/l+343,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.179,00 | 1.199,00 |
| 18.09.2026. | 1.179,00 | 1.199,00 |
| 01.09.2026. | 1.154,99 | 1.199,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ECOVER UNIVERSAL tečni det.za veš 1ldm
- DET ZA VEŠ UNIVERZALNI 1L ECOVERIdea, Mercator, Roda
- DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERZALNI 1000ML ECOVERSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Transkom 94299,00
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
- Fortuna Market114,99
+34 prodavnice242,22 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
- Fortuna Market169,99
+34 prodavnice213,32 din/l
−35%DETERDŽENT ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 2.7KG
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Šumadija Market439,90
- Cash & Carry Plus439,99
+32 prodavnice148,14 din/kg













