Cene → Kućna hemija → TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ MY HAPPY COLORS NILA 2,7L

TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ MY HAPPY COLORS NILA 2,7L
Pakovanje 2,7 l 6 prodavnica Barkod 3850105169662
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
259,26 din/l
Najskuplje je 1.278,49 din, +83% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,99 din259,26 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta999,99 din370,37 din/l+300,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.169,00 din432,96 din/l+469,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd1.179,00 din436,67 din/l+479,01 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.199,00 din444,07 din/l+499,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 1.228,55 – 1.328,43 din1.278,49 din473,51 din/l+578,50 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 699,99 | 1.174,00 |
| 01.09.2026. | 699,99 | 1.174,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.TECNI NILA MY HAPPY COLORS 2.7LCash & Carry Plus
- DET NILA MY HAPPY COLORS 2.7LIdea, Mercator, Roda
- NILA COLOR 2.7LTrlić
- TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ MY HAPPY COLORS NILA 2,7LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −64 % po l
TEČNI DETERDŽENT SILKY 320L UNIVERSAL
- Aleksandrović299,99
- Fortuna Market329,99
93,75 din/l - −55 % po l
DETERDŽENT TEČNI WELL DONE COLOR 4L
- Senta Promet463,13
- Gomex573,75
115,78 din/l
−55 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL PERFEKTA 4.31L
- Mikromarket499,99
- Sunce (Qvattro)562,99
- Trlić669,99
+1 prodavnica116,01 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ UNIVERSAL DUEL 2.45L
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Aman%599,99
- Euro Ša M%629,90
+31 prodavnica240,81 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ BLACK PERWOLL 1L
- Leon359,99
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
+33 prodavnice359,99 din/l
−40%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR PERWOLL 1L
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+30 prodavnica389,00 din/l
−40%Tecni deterdzent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Cash & Carry Plus429,99
+24 prodavnice389,00 din/l
−45%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ REGULAR 88PR PERSIL 3.96L
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−41%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−36%Tecni deterdzent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+21 prodavnica281,63 din/l
−36%TEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ MS 20PR ARIEL 900ML
- VP Dima399,00
- Metro%630,00
- ZAM%699,90
+19 prodavnica443,33 din/l
















