Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.950 sniženja · 52 nova danas · 68 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−17%Šampon za Kosu Classic Clean H&S 400 ml
659,25 din549,99 din1.374,98 din/l
−17%Šampon za Kosu Classic Clean 2u1 H&S 400 ml
659,25 din549,99 din1.374,98 din/l
−17%Šampon za Kosu Menthol H&S 400 ml
659,25 din549,99 din1.374,98 din/l
−17%Šampon za Kosu Ocean H&S 400 ml
659,25 din549,99 din1.374,98 din/l
−17%Šampon za Kosu Men Ulta Total Care 2In1 H&S 330 ml
659,25 din549,99 din1.666,64 din/l
−17%Šampon za Kosu Citrus 2In1 H&S 330 ml
659,25 din549,99 din1.666,64 din/l
−17%H&S ABS SH Men ultra old spice 330ml
659,25 din549,99 din1.666,64 din/l- −17%
Šampon H&S Thick&Strong 400 ml
659,25 din549,99 din1.374,98 din/l - −15%
Set Sjajeva za Usne Merm 4/1 Martin
649,99 din549,99 din137,50 din/kom
−14%Sprej za Zaštitu Kose od Toplote Syoss Keratin 200 ml
640,18 din549,99 din2.749,95 din/l
−14%Syoss KERATIN Volume sprej za kosu 200ml
640,18 din549,99 din2.749,95 din/l
−14%Deterdžent za Veš Jorgovan Duel 2,7 kg
639,99 din549,99 din203,70 din/kg
−14%Deterdžent za Veš Strong Whiteness Duel 2,7 kg
639,99 din549,99 din203,70 din/kg- −14%
Draže Bela Čokolada Jagoda 125 g SM
639,25 din549,99 din4.399,92 din/kg
−7%Puter Bundevin 170 g Granum
589,99 din549,99 din3.235,24 din/kg
−59%Sred Pos Sun Acut After 150 ml Ladiv
1.350,00 din550,00 din3.666,67 din/l
−55%SYOSS boja za obrve tamnobraon
1.219,00 din550,00 din
−53%Grickalica za Nokte Pedikir Wilkins
1.169,00 din550,00 din
−53%Brijač Gillette Mach 3 Start 3Up
1.165,60 din550,00 din
−51%Krema za Lice Noćna Vitamin C Bioten 50 ml
1.134,00 din550,00 din11.000,00 din/l
−51%Krema za Lice Dnevna Sensi Hydro X Cell BIO 50 ml
1.134,00 din550,00 din11.000,00 din/l
−51%Toaletna Voda Game On Str8 50 ml
1.132,65 din550,00 din11.000,00 din/l
−51%Krema Q10 za Telo 300 ml Nivea
1.131,03 din550,00 din1.833,33 din/l
−50%Vileda Microfibre eco set 1kom
1.099,00 din550,00 din- −50%
Makaze za Nokte A 1050/11n Titania
1.099,00 din550,00 din
−49%Set Bouquet Of Flowers Afrodita
1.079,00 din550,00 din
−49%Set Nivea Xmas Box 2024 Cashmere Care
1.076,64 din550,00 din
−46%Krema Telo Ultra Nourishi 300 ml NTG
1.011,54 din550,00 din1.833,33 din/l- −45%
Nožić Sistemski Gille Venus 2/1 P&G
1.000,09 din550,00 din275,00 din/kom
−45%Set Denim Black Asl+deo+neseser
1.000,00 din550,00 din
−45%Set TESORI Orhideja deo+shower gel
999,99 din550,00 din
−45%Edp Persian Dream 100 ml Tdo
999,99 din550,00 din5.500,00 din/l
−44%Set Nivea Ž 2025 Classic Care Xmas
979,99 din550,00 din
−42%Losion za Telo Smooth Sensation Nivea 400 ml
952,02 din550,00 din1.375,00 din/l
−42%Losion za Telo Lemongrass 400 ml Niv
952,02 din550,00 din1.375,00 din/l
−42%Set M Old Spice Xmas Wolft+cards
949,99 din550,00 din- −40%
Hrana Mačke Fun Cat Meat 2 kg Farmin
909,99 din550,00 din275,00 din/kg
−39%Tečnost Listerine Nightly Reset 40
899,99 din550,00 din1.375,00 din/l- −38%
Ulje Sun Orah Dvofazno 200 ml Hedera
888,75 din550,00 din2.750,00 din/l
−35%Paw patrol figure šamp/gel za tuširanje Skye 400
850,50 din550,00 din1.375,00 din/l
−35%Vino Belo Janževec 1 l Radgonske Gori
849,99 din550,00 din550,00 din/l
−35%Vodka Viru Valge 40% 0,5 l
849,99 din550,00 din1.100,00 din/l
−31%Krema Herbal Infus Noćna 50 ml Multi
800,00 din550,00 din11.000,00 din/l
−30%Neutrogena Krema Za Ruke Visibly Renew 75Ml
790,74 din550,00 din7.333,33 din/l
−30%Neutrogena Hydro Boost Krema Za Ruke 75Ml
790,74 din550,00 din7.333,33 din/l
−30%Šampon H&S Menthol 500 ml
785,49 din550,00 din1.100,00 din/l
−27%Vino Erroir La Baume Saint P 0,75 l
749,99 din550,00 din733,33 din/l- −24%
Bočica Parfem Lux 85 ml Yuzu Squash
719,99 din550,00 din6.470,59 din/l