Cene → Akcijski katalozi → Roda
Roda: akcije ove nedelje
6.956 sniženja · 13 novih danas · 109 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−25%Balzam za Kosu u Spreju Supreme Length Gliss 200 ml
669,99 din499,99 din2.499,95 din/l
−25%GLISS sprej regenerator Liquid Silk 200ml
669,99 din499,99 din2.499,95 din/l
−25%Gliss šampon za kosu Liquid Silk 400ml
669,99 din499,99 din1.249,98 din/l
−25%Colgate BRAVERY SOFT četkica za zube 2/1
669,99 din499,99 din250,00 din/kom
−25%Colgate 360 DEEP CLEAN četkica za zube 2/1
669,99 din499,99 din250,00 din/kom
−25%Colgate ULTRA SOFT četkica za zube 2/1
669,99 din499,99 din250,00 din/kom
−25%Šampon Dry SHP Mist 150 ml Got2b
669,99 din499,99 din3.333,27 din/l
−24%Šampon Elseve CV Purple 200 ml
657,69 din499,99 din2.499,95 din/l
−23%Titania Turpija za Stopala Rende za Pete 3041
649,99 din499,99 din
−23%Vino Crveno Merlot Rubin 0,75 l
649,99 din499,99 din666,65 din/l
−23%Vino Belo Chardonnay Rubin 0,75 l
649,99 din499,99 din666,65 din/l
−23%Vino Crveno Cabernet Sauvignon Rubin 0,75 l
649,99 din499,99 din666,65 din/l
−22%NIVEA BABY SOFT&CREAM vlažne maramice 2x56/1
644,80 din499,99 din8,93 din/kom
−22%WC Osveživač Lemon Bref 4x50 g
639,99 din499,99 din2.499,95 din/kg
−22%Krema za Lice BB Tonirana Natural Multiactiv 50 ml
638,55 din499,99 din9.999,80 din/l
−21%Omekšivač za Veš Fresh Clear Breeze Semana 1,5 l
629,99 din499,99 din333,33 din/l
−21%Šampon za Suvo Pranje Kose Anti Grease Syoss 200 ml
629,99 din499,99 din2.499,95 din/l
−21%Mast Svinjska Kantica 1 kg Carnex
629,99 din499,99 din499,99 din/kg
−21%Taft pena za kosu Curl 200ml
629,99 din499,99 din2.499,95 din/l
−21%Syoss VOLUME šampon za suvo pranje 200ml
629,99 din499,99 din2.499,95 din/l
−19%Sir Ovčiji Kriška Korab 300 g
619,99 din499,99 din1.666,63 din/kg
−19%Žitarice Lion Nestle 400 g
619,99 din499,99 din1.249,98 din/kg
−19%Balzam za Usne Original Duo Pack Labello 2x4,8 g
619,99 din499,99 din52.082,29 din/kg
−19%Maska Kosu Proteini Kašm 200 ml Ziaj
619,99 din499,99 din2.499,95 din/l
−19%Kašica Ins Or Više Vr Žit 200 g Hipp
619,99 din499,99 din2.499,95 din/kg- −19%
Posebna Pileća Gala XXL Perut
619,90 din499,99 din208,33 din/kg
−19%Šampon za Kosu Repair Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Šampon za Kosu Color Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Šampon za Kosu Antidandruff Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Balzam za Kosu u Spreju Keratin Syoss 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Regenerator Syoss Repair 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Syoss Curles&Waves 440ml šampon za kosu
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Regenerator Syoss Repair 250 ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Regenerator Syoss Curls 250ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Syoss INTENSE GLAZE šampon za kosu 440ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Syoss INTENSE GLAZE regenerator 250ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Šampon Syoss Intense Plex 440 ml
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Syoss Regenerator 250 ml Intense Plex
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Regenerator za Kosu Syoss Ntenzivni Keratin 250 ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%Šampon Men Clean&Cool 440 ml Syoss
616,98 din499,99 din1.136,34 din/l
−19%Balzam Syoss Intenzivni Color 250 ml
616,98 din499,99 din1.999,96 din/l
−19%TP Uno 3Sl 8 kom Pako
613,77 din499,99 din62,50 din/kom
−18%Vino Crveno Kratošija Tikveš 0,75 l
609,99 din499,99 din666,65 din/l
−17%Balzam za Usne Sebamed 4,8 g
599,99 din499,99 din104.164,58 din/kg
−17%Vlažne Maramice Vlažne Baby Water Hug 4x56/1 Fresh
599,99 din499,99 din8,93 din/kom
−15%Bombonjera Raffaello T15 150 g
589,99 din499,99 din3.333,27 din/kg- −15%
Set MBF 3/1 Martinelia
584,99 din499,99 din166,66 din/kom