Cene → Lična higijena i kozmetika → Palmolive sg Black Orchid 750ml pump.

Palmolive sg Black Orchid 750ml pump.
Pakovanje 750 ml 8 prodavnica Barkod 8693495035972
439,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
586,65 din/l
Najskuplje je 799,99 din, +82% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
439,99 din586,65 din/l
-
Medius33 radnje u 15 mesta529,99 din706,65 din/l+90,00 din
-
559,99 din829,99 din746,65 din/l+120,00 din
-
599,99 din799,99 din799,99 din/l+160,00 din
-
599,99 din799,99 din799,99 din/l+160,00 din
-
599,99 din799,99 din799,99 din/l+160,00 din
-
791,51 din1.055,35 din/l+351,52 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun791,51 din
- Beograd · Metro, Krnjača791,51 din
- Beograd · Metro, Vidikovac791,51 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta799,99 din1.066,65 din/l+360,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Mercator · Roda · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 369,99 | 799,99 |
| 22.09.2026. | 369,99 | 799,99 |
| 01.09.2026. | 369,99 | 785,49 |
Promene cene
- Mega Maxi 22.09. 770,99 → 799,99 din +4%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOL. SG PUMP. 750ML ORCHIDAleksandrović
- GEL TUŠ BLACK ORCHID SP 750ML PALMOIdea, Mercator, Roda
- PALMOLIVE BLACK ORCHID GEL ZA TUŠIRANJE 750ML PUMPLilly
- PALMOLIVE SG 750ML BLACK ORCHIDMedius
- Gel za tus. B.Orch.pump.Palmolive 750mlMega Maxi
- 750ML PALMOLIVE SG PUMP-BLACK ORCHIDMetro
- Palm. sg Black Orchid 750ml pump.RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Palmolive Šampon Naturals 2In1 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+31 prodavnica414,23 din/l
Palmolive Sapun Milk&Rose 90 g
- Metalac Market69,00
- Aleksandrović69,99
- Fortuna Market69,99
+17 prodavnica766,67 din/kg
Palmolive Sapun Naturals Black Orchid 90 g
- Čutura69,99
- Medius76,99
- Euro Ša M82,00
+15 prodavnica777,67 din/kg
−26%Palmolive Šampon 350 ml Beauty Gloss
- VUM119,99
- Aleksandrović199,99
- RIČ%209,99
+12 prodavnica342,83 din/l
−23%Palmolive Sapun 90 g Revitalizing Fresh
- Cash & Carry Plus64,99
- Metalac Market69,00
- Čutura79,99
+11 prodavnica722,11 din/kg
−25%Palmolive Brilliant Color 350 ml Šampon
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+9 prodavnica428,54 din/l
−54%Palmolive Kupka 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M197,00
+7 prodavnica720,00 din/l
Palmolive Kupka 250 ml Almond&Milk
- Euro Ša M190,00
- Trlić249,99
- Šumadija Market288,00
+7 prodavnica760,00 din/l









