Cene → Kućna hemija → SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 1L

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 1L
Pakovanje 1 l 10 prodavnica Barkod 5000204831252
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
399,99 din/l
Najskuplje je 842,99 din, +111% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din399,99 din/l
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta599,90 din599,90 din/l+199,91 din
-
599,99 din779,99 din599,99 din/l+200,00 din
-
599,99 din779,99 din599,99 din/l+200,00 din
-
599,99 din779,99 din599,99 din/l+200,00 din
-
629,99 din629,99 din/l+230,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta629,99 din629,99 din/l+230,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta769,99 din769,99 din/l+370,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad777,99 din777,99 din/l+378,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 810,99 – 892,99 din842,99 din842,99 din/l+443,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 399,99 | 773,99 |
| 18.09.2026. | 399,99 | 773,99 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 754,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PRONTO ZA CISCENJE 1LAleksandrović
- PRONTO ZA PRANJE DRVETA I PARKETA 750MLEuro Ša M
- SREDSTVO ZA PRANJE PARKETA I DRVENARIJE PRONTO 750ML 617981Fortuna Market
- SREDSTVO PRONTO LP 1LIdea, Mercator, Roda
- PRONTO SREDSTVO ZA CIŠCENJE DRVENIH POVRŠINA 1LLilly
- Pronto za drvene povrsine 1LMaxi Online, Mega Maxi
- SREDSTVO ZA PODOVE PRONTO 1000ML JWSuper Vero
- SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 1LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −61 % po l
Sredstvo za ciscenje stakla VIN CLEAN 0750 sa rasprsivacem
- Trnava Promet116,00
- Trlić129,90
154,67 din/l
−61 % po lSREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA CEVOLAV LAVAZZA 1L
- Aleksandrović154,99
- Senta Promet348,60
- Super Vero349,99
+2 prodavnice154,99 din/l- −60 % po l
Sredstvo za ciscenje toaleta Sanitar LAVAX fresh 0750
- Aleksandrović119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Trnava Promet148,00
+2 prodavnice159,87 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−36%SREDSTVO ZA CISCENJE DOMESTOS PINE FRESH 750ML
- Senta Promet190,00
- Medius%199,90
- Europrom%229,90
+28 prodavnica253,33 din/l










