Cene → Akcijski katalozi → Prima
Prima: akcije ove nedelje
342 sniženja · 0 novih danas · 39 ističe u 3 dana. Prikazana je najniža akcijska cena u lancu; na stranici artikla vidi se u kojim objektima važi.
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JABUKA 1,5L PET
178,50 din119,90 din79,93 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO MALINA LIMUN 1,5L PET
178,50 din119,90 din79,93 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO CHERRY 1,5L PET
178,50 din119,90 din79,93 din/l
−23%NOBLICE 250gr/BANINI/
155,00 din119,90 din479,60 din/kg
−20%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
150,00 din119,90 din79,93 din/l
−17%KREM BLOK VESELA FARMA EUROCREM 140G
144,50 din119,90 din856,43 din/kg
−16%JOGURT PLANINSKI MILK HOUSE 2.8%MM 1KG BOCA
143,00 din119,90 din119,90 din/kg
−24%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY JABUKA 1L BRIK
164,00 din124,90 din124,90 din/l
−27%ČOKOLADA MLEČNA LEDENA DORINA 100G
178,00 din129,90 din1.299,00 din/kg
−27%KRAS DORINA JAFFA 100 G
178,00 din129,90 din1.299,00 din/kg
−16%JOGURT GRČKI DUKATOS 400G
155,00 din129,90 din324,75 din/kg
−16%Cooking krem 23%mm 0.2l#24*Silbo*za kuv.
154,00 din129,90 din649,50 din/l- −23%
UBRUS HIT MEGA 2/1 2SL 430G DRENIK
169,00 din129,99 din65,00 din/kom
−21%SCHWEPPES TONIC WATER 1.25L
165,00 din129,99 din103,99 din/l
−21%SCHWEPPES BITTER LEMON 1.25L
165,00 din129,99 din103,99 din/l
−20%VOCNE KAPI BRESKVA TBA 2L NECTAR
163,00 din129,99 din65,00 din/l
−20%VOCNE KAPI JABUKA TBA 2L NECTAR
163,00 din129,99 din65,00 din/l- −16%
KOKICE TO ZA MIKROTALASNU 3x100g
155,00 din129,99 din433,30 din/kg
−25%KEKS INTEGRALNI OVSENE PAHULJICE WELLNESS 210G
179,00 din134,90 din642,38 din/kg
−22%ČAJ ŠUMSKO VOĆE EVERYDAY FRUCTUS 50G
173,00 din134,90 din2.698,00 din/kg
−22%ČAJ DIVLJA TREŠNJA EVERYDAY FRUCTUS 40G
173,00 din134,90 din3.372,50 din/kg
−21%BISKVIT JAFFA 150G
176,00 din139,90 din932,67 din/kg
−15%UBRUS 2SL 50M PERFEX 1/1
164,00 din139,90 din17,49 din/kom
−25%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 1L BRIK
192,00 din144,90 din144,90 din/l
−31%MESNI NAREZAK CARNEX 150G
212,00 din145,90 din972,67 din/kg
−41%MLEKO UHT MOJA KRAVICA 2.8%MM 1.5L TB
254,00 din149,90 din99,93 din/l
−29%VOĆNI NAPITAK CUBE BY TUBE JABUKA 1.5L BRIK
212,00 din149,90 din99,93 din/l
−28%ČOKOLADA MLEČNA GALEB 80G
209,00 din149,90 din1.873,75 din/kg
−27%VOĆNI DEZERT JAB.BRESKVA BAN. + ŽIT. NUTRINO 100G
204,00 din149,90 din1.499,00 din/kg
−27%VOĆNI DEZERT JAB.KRUŠ. I BRESKVA NUTRINO 100G
204,00 din149,90 din1.499,00 din/kg
−27%VOĆNI DEZERT JAB.BRES.JAG. MALINA NUTRINO 100G
204,00 din149,90 din1.499,00 din/kg
−27%VOĆNI DEZERT JAB.BANA.KEKS NUTRINO 100G
204,00 din149,90 din1.499,00 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
202,00 din149,90 din499,67 din/kg
−24%KISELA PAVLAKA MOJA KRAVICA 20%MM 400G
198,00 din149,90 din374,75 din/kg
−19%MARBO PARD.STAPICI KIKIRIKI 210G
186,00 din149,90 din713,81 din/kg
−15%JOGURT PROBIOTIK MILK HOUSE 0.5%MM 1.5KG BOCA
177,00 din149,90 din99,93 din/kg
−8%MORAVKA MUSLI TROPIK 250GR
163,00 din149,90 din599,60 din/kg
−25%KOKTEL WHITE PEACH&GRAPEFRUIT GORKI LIST 0.33L
199,50 din149,99 din454,52 din/l- −25%
URMA SVEZA PRIRODNA 550GR KUTIJA
199,50 din149,99 din272,71 din/kg - −21%
TUNA TO KOMADI U BILJNOM ULJU 160G
189,00 din149,99 din937,44 din/kg
−20%PAŠTETA RIBLJA POSNA ARGETA 95G
194,00 din154,90 din1.630,53 din/kg- −9%
NAPOLITANKE ČOKO WAFFER 400G
169,50 din154,90 din387,25 din/kg
−9%NAPOLITANKE NUGAT WAFFER 400G
169,50 din154,90 din387,25 din/kg
−9%NAPOLITANKE MLEKO ČOKO WAFFER 400G
169,50 din154,90 din387,25 din/kg- −9%
MORAVKA NAPOLITANKA WAFFER SUMSKO VOCE 400G
169,50 din154,90 din387,25 din/kg
−9%MORAVKA VAFEL POSNI LIMUN 400GR WAFFER
169,50 din154,90 din387,25 din/kg
−20%ČETKICA ZA ZUBE ZIG ZAG FLEXI MEDIUM COLGATE
199,00 din159,90 din
−14%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
187,00 din159,90 din159,90 din/kg