Cene → Slatkiši i žitarice → KAKAO KREM BANANA 255G BG PRODUKT
KAKAO KREM BANANA 255G BG PRODUKT
Pakovanje 255 g 4 prodavnice Barkod 8606105511278
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
509,76 din/kg
Najskuplje je 199,99 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 129,99 | 167,50 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 167,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KAKAO KREM BANANA 255G BG PRODUKTAman
- KREM BANANICA PVC 255G BG PRODUKTČutura
- KREM BANANICA 255G BG PRODUKTPrima
- ROYAL KAKAO KREM BANANA 255GSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −19 % po kg
KAKAO KREM TABLA GOLD 200G
- Trnava Promet83,00
- Mere84,90
- Fortuna Market87,99
+4 prodavnice415,00 din/kg - −18 % po kg
KEKS FIONA KAKAO KREM 180gr NEFIS
- Aleksandrović74,90
- Cash & Carry Plus139,99
416,11 din/kg
−13 % po kgKeks Izzi kakao krem 225g Mrvica 12
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura99,99
- Trnava Promet107,00
+1 prodavnica444,40 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%KAKAO FLIPSI ČAR NA DAR TAKOVO 250G
- Cash & Carry Plus199,99
- Leon199,99
- Trnava Promet208,00
+26 prodavnica799,96 din/kg- −18%
Kakao tabla crna Dessertina 0100 Candy 22
- Cash & Carry Plus79,99
- VP Dima%82,90
- Aleksandrović89,99
+11 prodavnica799,90 din/kg 
KAKAO KREM PROTEINSKI IN 250G
- Podunavlje383,55
- dm399,00
- Sunce (Qvattro)399,99
+10 prodavnica1.534,20 din/kg
KAKAO KREM TABLA ZA KOLAČE SWISSLION 100G
- BB Trade110,97
- Cash & Carry Plus114,99
- Trnava Promet117,00
+7 prodavnica1.109,70 din/kg
KAKAO KREM TABLA ZA KOLAČE SWISSLION 200G
- Metalac Market209,00
- Cash & Carry Plus209,99
- Euro Ša M210,00
+7 prodavnica1.045,00 din/kg
KAKAO FLIPSI ČAR NA DAR TAKOVO 375G
- Cash & Carry Plus254,99
- Fortuna Market279,99
- Trlić309,99
+5 prodavnica679,97 din/kgKAKAO KREM TABLA GOLD 200G
- Trnava Promet83,00
- Mere84,90
- Fortuna Market87,99
+4 prodavnice415,00 din/kgKakao tabla mlecna sa rizom Milly130g
- Profi112,49
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi159,99
- Shop&Go165,99















